Власники Call of Duty: Black Ops 4 отримали безкоштовний доступ до нового сезону Dark Divide

Власники Call of Duty: Black Ops 4 отримали безкоштовний доступ до нового сезону Dark Divide

Розробники студії Treyarch повідомили про вихід нового сезону Call of Duty: Black Ops 4 під назвою Dark Divide («Темний бар’єр»).

Оновлення містить дві карти для мережевої гри, новий режим Blackout і різноманітні персоналізовані елементи. За словами розробників, в оновленні відбувається остаточна битва між добром і злом, героями та лиходіями. До того ж, сезон Black Ops 4 доповнився завершенням сюжетної лінії Ефіра – Tag der Toten. «Ми з нетерпінням чекаємо на момент, коли покажемо користувачам героїчну операцію, а також завершення історії про зомбі Ефіра, яка триває понад 10 років», – повідомив Ден Бантінг, керівник студії Treyarch.

В оновленні є такі елементи:

  • Оновлення режиму Blackout із естетикою коміксів. Гравці зможуть випробувати обмежений у часі режим гри Heavy Metal Heroesіз новим обладнанням та абсолютно новим танковим транспортним засобом.
  • Нові функції режиму «Зомбі» – операція Dark Divide із новим Perk та двома новими еліксирами, з якими гравці вирушать в останній розділ історії Ефіру. Еліксир Secret Shopper дасть змогу гравцям придбати торговельну зброю та боєприпаси для будь-якого пістолета, еліксир Power Vacuum Elixer збільшить живлення елементів, перк Blaze Phase дасть змогу гравцям перетворитись у вогонь, який долає ворогів.
  • «Чорний ринок» доповнився різноманітним одягом для героїв і для лиходіїв, предметами персоналізації, камуфляжом і жестами, призначених для операції Dark Divide. Оновлення містить нове озброєння, як-от VMP SMG, гвинтівки AN-94 та Echohawk Dual Bore Assault. Також доступні версії MkII і Mastercraft для VKM 750, Predator S6 Stingray Mastercraft і два супер образи для Nomad («Lupine») і Crash («Rigor Mortis»).

Окрім контенту операції Dark Divide, власники Black Ops 4 отримають додатковий вміст, який буде доступний спочатку тільки на PlayStation 4, а згодом відкриється для всіх інших платформ:

  1. Карта для мережевої гри Lair: карта навколо кальдери вулкана. Завдання гравців – пересуватися так, щоб отримати перевагу над суперниками до того, як спрацює «Лазер смерті».
  2. Карта для мережевої гри Launch: оновлена карта радянського космодрому з оригінальної Call of Duty: Black Ops. Гравцям доведеться бути обережними, щоб не потрапити під ракету під час її запуску.
  3. Новий розділ режиму «Зомбі», Tag Der Toten: загін Victis повертається для завершення сюжетної лінії Ефіра. Події відбувається на оновленій і доповненій карті Call of the Dead, де гравці зможуть досліджувати нові райони та вирішувати складніші завдання.

comments powered by Disqus
 
Top