ASUS ZenBook Pro Duo з двома дисплеями доступний в Україні

ASUS ZenBook Pro Duo з двома дисплеями доступний в Україні

Основний OLED-дисплей діагоналлю 15,6 дюйма й додатковий 14-дюймовий дисплей ScreenPad Plus відкривають безмежні можливості для творчості.

Компанія ASUS оголошує про початок продажу в Україні 15,6-дюймового ноутбука ZenBook Pro Duo (UX581) з унікальним 14-дюймовим додатковим екраном ScreenPad Plus, у якому реалізовані вдосконалені технології, раніше втілені в сенсорній панелі ScreenPad.

Наявність додаткового великого екрана відкриває практично безмежні можливості для творчої роботи в багатозадачному режимі. Програмне забезпечення ScreenXpert керує роботою додаткового екрана й містить велику кількість програм та утиліт для максимально комфортного розподілу робочої області між основним і допоміжним дисплеями.

Ноутбук ZenBook Pro Duo відрізняється високою продуктивністю: у максимальну апаратну конфігурацію входять процесор Intel Core i9 дев'ятого покоління, 32 ГБ оперативної пам'яті, потужна ігрова відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2060 і високошвидкісний твердотільний накопичувач обсягом 1 ТБ з інтерфейсом PCIe 3.0 x4.

Основний екран ноутбука ZenBook Pro Duo – це сенсорна матриця OLED із роздільною здатністю 4K UHD (3840 x 2160 пікселів). Додатковий сенсорний дисплей ScreenPad Plus також має роздільну здатність 4K (3840 x 1100 пікселів), а тачпад може перетворюватися на NumberPad – сенсорний цифровий блок для зручної роботи з розрахунками. Основний дисплей NanoEdge практично не має рамок із жодною зі сторін, що дозволило зробити корпус ноутбука гранично компактним.

Дизайн ноутбука ZenBook Pro Duo випереджає час. Корпус виконано в небесно-блакитному (Celestial Blue) кольорі. Декор на кришці – варіація на тему добре знайомого користувачам орнаменту з найтонших концентричних кіл, характерного для всіх пристроїв серії ZenBook, але виконаний в асиметричною манері. Цей елегантний елемент оформлення робить зовнішній вигляд ноутбука ZenBook Pro Duo абсолютно унікальним і легко впізнаваним.

Слідом за ZenBook Pro Duo на українському ринку з’явиться ​​молодша ультрапортативна модель – ZenBook Duo (UX481) із безрамковим 14-дюймовим екраном NanoEdge і додатковим сенсорним екраном ScreenPad Plus. Обидва дисплеї ZenBook Duo підтримують роздільну здатність Full HD. Ноутбук оснащений процесором Intel Core i7 і відеокартою GeForce MX250.

Максимальна потужність для творчих завдань

Додатковий сенсорний екран ScreenPad Plus дарує користувачам унікальну можливість працювати відразу з двома екранами на одному пристрої. Цей дисплей виконаний у всю ширину корпусу зі співвідношенням сторін 32:9 і розташований відразу за клавіатурою. Він значно розширює робочу область, а сам корпус ноутбука при цьому зберігає стандартний форм-фактор.

ScreenPad Plus можна використовувати як другий монітор і відображати більше графічного контенту, а можна скористатися унікальними перевагами спеціально розробленого програмного забезпечення ScreenXpert і налаштувати взаємодію між екранами, ще сильніше підвищивши зручність і продуктивність роботи. Спеціальні створені для дисплея ScreenPad Plus програми App Switcher, ViewMax і App Navigator допомагають налаштувати одночасну роботу основного й додаткового екранів. Утиліта Task Group дозволяє миттєво перемкнутися в робочий режим, запустивши одним дотиком заздалегідь сформовану групу програм.

Щоб максимально звільнити робочу область на основному екрані, на допоміжний дисплей можна перетягнути внутрішньопрограмні панелі інструментів й різні меню. Також на ScreenPad зручно запускати допоміжні програми. Для творчої роботи зі створення медіаконтенту на додатковий екран можна перенести вікна попереднього перегляду або код, таймлайн відео або інструменти для редагування аудіофайлів. Тим, хто багато спілкується у процесі роботи, зручно буде перенести чат або соціальні мережі на додатковий екран і миттєво реагувати на повідомлення, не звертаючи робоче вікно на основному екрані.

Всі функції, створені спеціально для додаткового екрана ScreenPad, допомагають зробити робочий процес більш комфортним і продуктивним. Компанія ASUS активно співпрацює зі сторонніми розробниками програмного забезпечення, такими як компанія Corel, щоб оптимізувати популярні програми для ще більш повної сумісності з додатковим екраном ScreenPad, але вже зараз будь-який додаток для Windows можна запускати на ScreenPad Plus, без необхідності в будь-яких оновленнях.

Цифрове перо, що постачається в комплекті з ноутбуком ZenBook Pro Duo або інший активний стилус дозволяє розкрити новий рівень творчих можливостей, оскільки додатковий екран ScreenPad Plus – це справжній простір для творчості: малювання, креслення, рукописних нотаток. Спеціальна підставка для рук разом із шарніром ErgoLift забезпечують максимально комфортне положення зап’ясть рук для малювання або набору великих обсягів тексту.

Найвища продуктивність

Модель ZenBook Pro Duo створена для продуктивної творчої роботи. У максимальну апаратну комплектацію входить 8-ядерний процесор Intel Core i9, який у режимі Turbo Boost може розганятися до рекордної тактової частоти 5 ГГц, а також 32 ГБ оперативної пам’яті стандарту DDR4. Дискретна відеокарта геймерского класу NVIDIA GeForce RTX 2060, створена на основі мікроархітектури NVIDIA Turing, наділена технологією трасування променів і допомагає отримати гранично реалістичне та якісне зображення.

Твердотільний накопичувач ємністю 1 ТБ з інтерфейсом PCIe 3.0 x4 забезпечує найвищу швидкість роботи з даними. Набір портів введення-виведення складається з роз'єму USB Type-C (USB-C) з підтримкою інтерфейсу Thunderbolt 3. Модуль бездротового зв'язку Intel Wi-Fi 6 із технологією Gig+ (стандарт 802.11ax) забезпечує найвищу швидкість бездротового з'єднання для миттєвого зв'язку з усім світом.

Щоб продуктивність системи не знижувалася навіть під час максимального навантаження, передбачена клавіша Turbo Fan, яка активує режим посиленого охолодження. Шарнір ErgoLift піднімає клавіатуру під зручним для введення тексту кутом, а простір, що а з'являється під нижньою панеллю ноутбука, сприяє додатковому охолодженню системи.

Потужна апаратна комплектація ZenBook Pro Duo не тільки забезпечує абсолютно плавну роботу та синхронізацію основного й додаткового екранів, але й перетворює цей ноутбук на один із найбільш високопродуктивних портативних пристроїв для професійного створення медіаконтенту.

Чудове зображення

Встановлений у ZenBook Pro Duo дисплей NanoEdge, створений за технологією OLED, підтримує роздільну здатність 4K UHD, і вражає чудовою якістю зображення з реалістичними яскравими кольорами й глибоким чорним. Завдяки безрамковому дизайну основний дисплей займає 89% площі кришки. Це означає, що поза краями дисплея практично не залишається незайнятого простору.

Основний дисплей ZenBook Pro Duo підтримує технологію HDR та володіє колірним охопленням 100% DCI-P3. Охоплення колірного простору DCI-P3 – це сучасний стандарт для професійної роботи з відеозаписами, який дозволяє отримати на екрані зображення чудової якості.

Молодша модель

Для користувачів, які цінують понад усе портативність, ідеальним вибором стане молодша модель – ZenBook Duo (UX481) з екраном діагоналлю 14 дюймів. Цей пристрій оснащений додатковим екраном ScreenPad Plus, як і старша модель ZenBook Pro Duo, але в ще більш легкому й компактному корпусі. Основний екран роздільною здатністю Full HD обрамляє надзвичайно тонка рамка. Додатковий екран підтримує аналогічну роздільну здатність. В апаратну конфігурацію ZenBook Duo входять процесор Intel Core i7 і відеокарта GeForce MX250.

Ціна і доступність

Ноутбук ZenBook Pro Duo (UX581GV) вже доступний в Україні за ціною від 78 999 гривень (для конфігурації з процесором Intel Core i7-9750H, відеокартою NVIDIA GeForce RTX 2060, ОЗП 16 ГБ, SSD 512 ГБ).

comments powered by Disqus
 
Top