Оновлення Red Dead Online: легендарні злочинці, колекційні предмети, бонуси

Оновлення Red Dead Online: легендарні злочинці, колекційні предмети, бонуси

Минулого тижня всесвіт Red Dead Online доповнився контентом «Промисли на фронтирі» із новими ролями, бонусами та особливості. Тепер розробники обіцяють представляти нових легендарних злочинців: щотижня у грі з’являтиметься небезпечний вбивця, шахрай або злодій, історія якого не повинна завершитися щасливо.

Перший антагоніст оновлення – вдова вбивці Рікардо Альказара на ім’я Барбарелла. Барбарелла Альказар– лідерка кровожерної банди Дель Лобос. Вона розшукується за злодійство, вимагання та вбивства. Барбарелла повинна бути знайдена живою чи мертвою, а за чутками, вона ховається десь у Нью Остіні. Якщо вам вдасться впіймати Барбареллу Альказар і привести її до офісу шерифа до 23 вересня, отримаєте чималу суму прибутку. Якщо шахрайка загине під час погоні – сума вашого прибутку буде дещо меншою.

 

У грі з’явилася пропозиція віднайти Колекцію Священних Предметів. Цього тижня мадам Назар просить розшукати колекцію «Перлини моря», що складається з браслета, намиста та перстня з перлами. Якщо принести цю колекцію для мадам Назар до 23 вересня, отримаєте велику винагороду. Колекція Священних Предметів щотижня буде доповнюватися новими скарбами. 

Гравці, зацікавлені в конкуренції з іншими учасниками, можуть запустити сутички Shootout Series Free Aim, куди увійдуть режими гри «Найбільш розшукувані», «Назви свою зброю», «Ворог суспільства». Щотижня в головному меню з’являтимуться нові епізоди Shootout Series Free Aim.

Цього тижня розробники представили ще низку бонусів. Увійдіть у гру Red Dead Online до 23 вересня та отримайте 3000 балів досвіду, які знадобляться для переходу на наступний рівень клубу Wheeler, Rawson & Co. Власники Outlaw Pass (бандитського абонемента) отримають додатково ще 2000 балів досвіду, які допоможуть розблокувати нагороди: унікальний одяг, зброю, RDO $, бонусне золото і багато іншого.

Деталі та інформація, де придбати RDR II за посиланням.

comments powered by Disqus
 
Top