Вийшло оновлення Borderlands 3: деталі, нові режими

Вийшло оновлення Borderlands 3: деталі, нові режими

Оновлення контенту популярного шутера Borderlands 3 уже доступне у всіх регіонах на PlayStation 4, Xbox One і ПК.

Всесвіт Borderlands 3 зібрав усе найкраще, що було в попередніх версіях і доповнився своїми особливостями. Розробники запевняють, що розвиток усіх ліній і персонажів відтепер буде максимально індивідуальним. 

У Borderlands 3 завдяки системі Quick & Seamless Co-Op Actionгравці зможуть об’єднуватися онлайн на різних платформах, незалежно від досвіду та кількості пройдених рівнів. 

В оновленні близнюки Каліпсо, головні антагоністи геймплею, об'єднали бандитські клани і от-от стануть найвпливовішими в усій галактиці. Гравцям доведеться знешкодити негідників.

Персонаж, у якого потрібно буде перевтілитись – Шукач Сховища (Vault Hunter). Увійдіть у роль одного з чотирьох Шукачів Сховищ, кожен із яких володіє унікальними трюками і характером, а до того ж передбачає безліч варіантів персоналізації.

У грі стане доступним режим Lock, Load, and Loot, де можна вдосконалити та максимально розширити арсенал зброї.ВсесвітBorderlands 3 збільшиться у масштабах: відкривайтенові прикордонні райони, а також місця за межами Пандори. Пробивайте ворожі пустелі, досліджуйте зруйновані міста та долайте ворогів!

Розробники повідомляють, що новий випуск Borderlands 3 увібрав найкращі в сегменті параметри гри, варіативні налаштування, дотепний гумор та інноваційний багатокористувацький геймплей.

comments powered by Disqus
 
Top