Запущена безкоштовна бета-версія Call of Duty: Modern Warfare

Запущена безкоштовна бета-версія Call of Duty: Modern Warfare

Від сьогодні гравці можуть безкоштовно випробувати Call of Duty: Modern Warfare. Раннє тестування бета-версії вже відкрито на PlayStation 4. Користувачі консолей і ПК отримають доступ до тестування на тиждень пізніше.

У бета-версії гравці зможуть випробувати багатокористувацькі режими «2 на 2» та «6 на 6». Крім того, у тестовій версії з’явиться масштабний епічний режим Ground War для 64 користувачів, набір нічних карт і надреалістичний режим повного занурення у гру, а щодня гравці отримуватимуть нові функції та карти. 

Бета-версія CallofDuty запускатиметься в декілька етапів. З 12 вересня ранній доступ до бета-версії відкрився для користувачів PlayStation 4, а з 19 по 23 вересня доступ до бета-версії отримають гравці на інших платформах. До того ж, протягом цього періоду почне діяти кросплей, що дасть змогу геймерам спілкуватись, навіть якщо вони використовують різні ігрові платформи.

Найближчим часом розробники з Infinity Ward розглядатимуть відгуки від охочих протестувати бета-версію. «Modern Warfare дає змогу об'єднати ігрову спільноту. Завдяки бета-версії ми отримаємо відгуки від гравців, які допоможуть нам відшліфувати та вдосконалити досвід геймплею до запуску», – повідомили розробники з Infinity Ward. 

Глобальний запуск Call of Duty: Modern Warfare заплановано на 25 жовтня 2019 року на PlayStation4, Xbox One та ПК. Шутер Modern Warfare було визнано переможцем у категорії «Найкращий мультиплеєр онлайн» за результатами Game Critics Best E3 2019. Щоб ознайомитись із деталями бета-контенту, а також інформацією про інші оновлення, відвідайте https://blog.activision.com/call-of-duty.

comments powered by Disqus
 
Top