Вийшов трейлер оновлення Red Dead Online: Frontier Pursuits

Вийшов трейлер оновлення Red Dead Online: Frontier Pursuits

Дивіться офіційний трейлер глобального оновлення Red Dead Online під назвою Frontier Pursuits, а також дізнавайтеся про нові бонуси.

В оновленні з’явилися три нові ролі, кожна з яких передбачає унікальні здібності та можливості розвитку сюжету. Перед гравцями постане завдання – увійти в роль мисливця за головами та притягнути найнебезпечніших злочинців до відповідальності. Співпрацюйте з Cripps і перетворіть діяльність мисливця за головами у прибуткову справу. Крім того, гравцям доведеться увійти в роль колекціонера та шукати скарби в п'яти штатах.

Після проходження кожної ролі ви будете розблоковувати нові предмети, здобувати переваги та навички для покращення досвіду. Серед таких переваг – трюки, гармати, покращене Eagle Eye та багато іншого. Детальніше про ролі в Frontier Pursuits, а також про те, як отримати доступ до оновлення безкоштовно, читайте на веб-сайті Red Dead Online.

Компанія Wheeler, Rawson & Co. надаватиме мешканцям п’ятьох штатів інвентар для полювання та риболовлі, провізію, а також одяг, серед якого знайдеться і вбрання для вечірнього рауту в Сен-Дені, і підходящі речі для тривалих походів.

На знак вдячності всім клієнтам компанія представляє Клуб Wheeler, Rawson & Co. Члени клубу зможуть безкоштовно розблокувати нагороди після проходження нових ролей у Red Dead Online. Просто в ході гри ви отримуватиме новий одяг, аксесуари, зброю, бонуси, безкоштовні тоніки та багато іншого. Усі клієнти Wheeler, Rawson & Co. автоматично стають членами Клубу. Всі бонуси, отримані протягом періоду членства в Клубі, з 10 вересня по 18 листопада 2019 року, будуть завжди у власності гравця.

Окрім Клубу, із 10 вересня став доступним The Outlaw Pass (Бандитський абонемент) – оновлення, що дає змогу придбати більше предметів за низькими цінами. Учасники, які придбають абонемент, отримають численні нагороди, ексклюзивний одяг, різні стилі для озброєння, інвентар для кемпінгу, бонусні гроші, спеціальні ваучери та інше. Пройдіть усі 70 рівнів і скористайтеся перевагами абонемента, зокрема 35 бонусними золотими злитками.

Бонуси за членство в клубі Wheeler, Rawson & Co. миттєво розблоковуються одразу після придбання The Outlaw Pass та залишаються у власності гравця навіть після звершення терміну дії абонемента.

comments powered by Disqus
 
Top