Нові моделі Lenovo ThinkBook для малого та середнього бізнесу

Нові моделі Lenovo ThinkBook для малого та середнього бізнесу

Компанія Lenovo на конференції Tech Life в рамках виставки IFA 2019 анонсувала нові моделі пристроїв для малого та середнього бізнесу — ThinkBook 14 і 15. Вперше продемонстровані на конференції Lenovo Accelerate, ці ноутбуки забезпечують високу продуктивність, захист корпоративного рівня та широкі можливості для підключення додаткових аксесуарів. Вже існуючі моделі ThinkBook 13s і ThinkBook 14s отримали новітні процесори Intel Core 10-го покоління.

Створені для сучасних співробітників

Незалежно від розміру компанії, сучасний бізнес орієнтується на стратегію цифрової трансформації, в основі якої високомотивовані й технічно підковані співробітники. Новий бренд ThinkBook розроблений для малого та середнього бізнесу, представники якого піклуються про конфіденційність даних в умовах обмеженого бюджету. ThinkBook виглядає як пристрій для сучасних користувачів, але при цьому володіє всіма функціями, необхідними для бізнесу, наприклад, рішенням безпеки ThinkShield.

Згідно з дослідженням Lenovo, проведеним серед респондентів у Північній та Південній Америці, Європі та Азії, для 40% представників покоління Z найбільш важливим критерієм при виборі ноутбука є його «матеріал» і «те, як виглядає пристрій». Їм важливо, щоб ноутбук виражав індивідуальність і надавав незабутній досвід, який можна отримати, користуючись мобільною технікою.

У той же час для близько 60% респондентів, крім преміального зовнішнього вигляду, важливо, щоб пристрій дозволяв працювати де завгодно. Незалежно від того, де знаходиться співробітник, йому вкрай важливо залишатися продуктивним і гнучким, тож, сучасні технології, втілені в ThinkBook, дарують такі можливості. Завдяки інтелектуальним функціям, широким можливостям підключення дротових і бездротових пристроїв разом із рішенням безпеки ThinkShield ThinkBook дозволяє ІТ-фахівцям бути впевненими в тому, що співробітники отримають у своє розпорядження найкращі рішення на сьогодні.

ThinkBook розроблений з урахуванням усіх вимог сучасних замовників: він спроектований таким чином, щоб вони думали тільки про свої завдання і ні про що інше.

Висока продуктивність, безпека та ефективність

Нові ThinkBook не тільки виглядають стильно, поєднуючи в собі вставки з алюмінію і магнію та оцінені користувачами елементи дизайну, але й володіють важливими для бізнесу характеристиками.

Продуктивність

  • Процесори Intel  Core  10-го покоління забезпечують високу продуктивність і здатні регулювати потужність у залежності від завдання за допомогою технологій штучного інтелекту
  • Ноутбуки оснащені PCIe SSD й оперативною пам'яттю DDR4 для керування найвимогливішими робочими навантаженнями. Також пристрої підтримують технологію Intel  Optane  Memory H10 з твердотілим сховищем
  • Неймовірно швидкий інтернет доступний завдяки підтримці дротових (RJ45) і бездротових інтерфейсів Intel  Wi-Fi 6

Безпека

  • Вбудований у кнопку живлення сенсор відбитків пальців
  • Фізична шторка для камери ThinkShutter  для контролю конфіденційності

Ефективність

  • Захист від втрати «ключа» бездротової миші за допомогою захованого USB-порту
  • Швидка відповідь на дзвінок у Skype для бізнесу за допомогою спеціальних клавіш
  • Підключайти та заряджайти будь-який пристрій із портом USB-C можна завдяки вбудованому в ноутбук розніму USB-C другого покоління. Тепер не потрібно носити з собою багато зарядних пристроїв
comments powered by Disqus
 
Top