Перегляньте офіційний трейлер Borderlands 3 вже зараз!

Перегляньте офіційний трейлер Borderlands 3 вже зараз!

Borderlands 3 вийде цієї п’ятниці, але офіційний трейлер можна переглянути вже зараз!

Borderlands 3 буде доступна у п’ятницю, 13 вересня, на PlayStation 4, Xbox One та ПК. За 48 годин до запуску можна попередньо завантажити гру на будь-яку з цих трьох платформ. Щоб дізнатися більше про час виходу гри в усіх регіонах та на різних платформах, перегляньте цей блог.

Не впевнені, чи зможе ваш ПК впоратися з хаосом? Натисніть тут, щоб дізнатися більше про мінімальні та рекомендовані характеристики ПК для Borderlands 3.

Ще читаєте це? Тоді готуйтесь отримати весь кінцевий контент гри, який ми виявили на PAX West, зокрема режим True Vault Hunter, режим Mayhem та Guardian Rank. Так, ви вже здогадалися, для більш детальної інформації завітайте на блог!

Додаткову інформацію шукайте на borderlands.com. Час погрому вже настав!

Доповнення BAMF DLC для Borderlands 2 VR тепер безкоштовно; запуск Borderlands 3 уже сьогодні

Напередодні виходу Borderlands 3, який має відбутися 13 вересня, у Borderlands 2 VR для PlayStation VR безкоштовно додано весь DLC-контент.

Набір DLC Borderlands 2 VR Bad Ass Mega Fun тепер містить 16 приголомшливих доповнень віртуальної реальності. Якщо ви вже маєте VR Borderlands 2, ви можете завантажити всі доповнення BAMF безкоштовно та випробувати DLC по-новому.

Важливо, що набір BAMF DLC містить усі чотири основні додаткові пакети: Captain Scarlett and Her Pirates Booty, Mr. Torgues Campaign of Carnage, Sir Hammerlocks Big Game Hunt, та найпопулярніший Tiny Tinas Assault on Dragon Keep. Крім того, у наборі відтепер є два додаткові шукачі сховища: Гайге Мехромщик (Gaige the Mechromancer) та Кріг Психо (Krieg the Psycho). І це ще не все. Щоб отримати детальну інформацію, перегляньте блог.

Та не забувайте: Borderlands 2 VR також вийде на ПК восени 2019 року і буде містити як основну гру, так і доповнення BAMF DLC.

Запуск Borderlands 3 на PlayStation 4, Xbox One і ПК уже 13 вересня. Час запуску у вашому регіоні дізнавайтеся за посиланням.

Щоб подивитись на нових шукачів сховища, писхів і близнюків Каліпсо, просто натисніть тут.

comments powered by Disqus
 
Top