Перший у світі флагманський процесор 5G SoC, що підтримується серією смартфонів Huawei Mate 30

Перший у світі флагманський процесор 5G SoC, що підтримується серією смартфонів Huawei Mate 30

Kirin 990, представлений разом із Kirin 990 (5G), був повністю оновлений за показниками продуктивності, енергоефективності, можливостями ШІ та фотографії. Новинка покликана забезпечити кращий досвід користування для більш широкої групи користувачів смартфонів 4G.

Чудові комунікаційні можливості 5G від першого у світі 5G SoC

Kirin 990 (5G) є найкомпактнішим 5G-рішенням для смартфонів на ринку з підтримкою 7 нм+ технології EUV. Kirin 990 (5G) інтегрований з 5G-модемом, завдяки чому займає меншу площу та забезпечує знижене енергоспоживання. Це перший повношвидкісний SoC 5G, що підтримує як неавтономні (NSA), так і автономні (SA) архітектури, а також режими зв’язку TDD (з тимчасовим розділенням сигналу) та FDD (з частотним розділенням сигналу). Ґрунтуючись на чудових можливостях підключення 5G від Balong 5000, Kirin 990 (5G) досягає провідної пікової швидкості передачі даних 2,3 Гбіт/с від мережі до користувача та пікової швидкості передачі даних 1,25 Гбіт/с від пристрою до мережі. Це забезпечує незрівнянний досвід використання 5G.

Інноваційна архітектура нейроморфних процесорів для потужних ШІ-обчислень

Kirin 990 (5G) також є першою системою на єдиному кристалі, яка містить двоядерний нейроморфний процесор, побудований на архітектурі Da Vinci. Інноваційна архітектура поєднує роботу великих та малих ядер. Велике ядро забезпечує чудову продуктивність і енергоефективність при складних обчисленнях. Маленьке ядро гарантує наднизьке споживання енергії, вперше в галузі використовуючи інтелектуальну обчислювальну потужність архітектури Da Vinci.

Показники продуктивності та енергоефективності для надшвидкого 5G-підключення

У рамках роботи центральних процесорів Kirin 990 (5G) має два великих ядра, два середніх ядра та чотири невеликих ядра з домінантною частотою до 2,86 ГГц. Kirin 990 (5G) використовує 16-ядерний графічний процесор Mali-G76 і системний кеш Smart Cache для реалізації інтелектуального розподілу потоків, заощаджуючи пропускну здатність та знижуючи енергоспоживання. Щоб забезпечити найкращі в галузі ігрові можливості, Kirin 990 (5G) підтримує технологію Kirin Gaming+ 2.0, що гарантує ефективну взаємодію між інфраструктурою апаратного забезпечення та рішеннями.

Оновлений ISP 5.0 для високоякісної зйомки

Щодо фотографії, Kirin 990 (5G) оснащено процесором ISP 5.0 з новаторською системою зниження шуму для поблочного узгодження і 3D-фільтрації (BM3D) на професійному рівні. Ці інновації забезпечують відтворення яскравіших та чіткіших зображень навіть при зйомці в умовах слабкого освітлення. Kirin 990 (5G) також підтримує більш точне дводоменне зменшення шумів відео. Крім того, постобробка відео у режимі реального часу та технологія рендерингу на базі сегментації ШІ плавно налаштовують кольори зображень кадр за кадром, забезпечуючи перегляд у кінематографічній якості.

Huawei також представив нову версію Huawei P30 Pro ― одного з найпопулярніших флагманських смартфонів компанії. Модернізований Huawei P30 Pro успадкував витончений дизайн та інноваційні технології зображення серії Huawei P. Оновлена модель з’явиться на ринку у двох кольорах та дизайнах, створених на основі методу шліфування матової поверхні. Нові кольори Huawei P30 Pro: «Блакитний» (Mystic Blue), що нагадує віддзеркалення неба у морі, та «Лавандовий» (Misty Lavender), схожий за гамою на захід сонця на пляжі. Крім того, смартфон підтримує вдосконалені функції редагування фотографій та відео. Нова оболонка EMUI 10 забезпечує більш інтуїтивний та інтелектуальний досвід користування пристроями.

Наостанок Річард Ю офіційно презентував Huawei FreeBuds 3, нові флагманські бездротові навушники. У комплекті йдуть навушники з вишуканим дизайном та зручний круглий кейс. Huawei FreeBuds 3 доступні у двох кольорах: чорному та білому. Навушники розроблені на базі потужного чипа Kirin A1 від Huawei і забезпечують стабільне та швидке підключення до смартфона, неперевершену якість звуку та інтелектуальну технологію приглушення шуму. Це перші в світі відкриті бездротові навушники з системою активного приглушення шуму.

Серія Huawei Mate, що працює на новому чипсеті лінійки Kirin 990, з’явиться на ринку у вересні. Інші новини про реліз пристроїв та розвиток 5G-технології будуть доступні незабаром.

Примітки:

  • Технічні характеристики Kirin 990 (5G) відрізняються від характеристик мобільних пристроїв на базі Kirin 990 (5G).
  • Усі дані та результати тестів отримані у ході внутрішніх лабораторних тестувань. Кінцевий результат може відрізнятися залежно від умов.
comments powered by Disqus
 
Top