HONOR представив додаток для людей з порушеннями зору та вдосконалену стратегію розумного будинку IoT на виставці IFA

HONOR представив додаток для людей з порушеннями зору та вдосконалену стратегію розумного будинку IoT на виставці IFA

HONOR представив додаток PocketVision з технологією штучного інтелекту для полегшення читання користувачам із порушеннями зору та вдосконалену стратегію розумного будинку IoT. Флагманський смартфон HONOR 20 PRO також отримав ряд оновлень: новий колір Icelandic Frost, функцію автоматичного визначення ISO на основі рівня зовнішнього освітлення та нову бета-версію оболонки EMUI 10/Magic UI 3.0. Всі новинки компанія представила у рамках своєї глобальної місії – створювати технології, які допоможуть користувачам вести комфортне життя і бути на зв'язку.

HONOR PocketVision: додаток зі штучним інтелектом для людей з порушеннями зору

На виставці IFA HONOR представив PocketVision – додаток, який використовує AI-можливості смартфонів HONOR 20 та HONOR 20 PRO й чотирьохмодульну камеру, щоб допомогти людям із порушеннями зору читати документи, меню та інші тексти. Розроблений у партнерстві з організацією Eyecoming, додаток передбачає три режими використання: перетворення тексту на мову, збільшення тексту та негативне зображення тексту. HONOR також співпрацює з Королівським національним інститутом сліпих людей (RNIB), щоб підвищити обізнаність про бар'єри, з якими стикаються сліпі та слабозрячі люди. PocketVision можна безкоштовно завантажити з Huawei AppGallery, підтримуються англійська, португальська, німецька, іспанська, італійська та китайська мови.

Оновлення HONOR 20 PRO: колір Icelandic Frost і нова версія EMUI 10

Бренд представив флагманський смартфон HONOR 20 PRO у новому кольорі Icelandic Frost, на який бренд надихнула льодовикова лагуна Йокюльсарлон в Ісландії. А в четвертому кварталі 2019 року для цієї моделі стане доступна бета-версія EMUI 10.0/Magic UI 3.0 і темний режим інтерфейсу, більш комфортний для очей. EMUI 10.0/Magic UI 3.0 зробить HONOR 20 та HONOR 20 PRO ще більш зручними та візуально приємними.

HONOR 20 PRO продовжує отримувати позитивні відгуки: галузевий ресурс DxOMark присвоїв чотирьохмодульній камері HONOR 20 PRO 111 балів. А Європейська асоціація журналів з аудіо- і відеотехніки (EISA) назвала HONOR 20 PRO Lifestyle-смартфоном 2019-2020 років.

Удосконалена стратегія розумного будинку та інтернету речей HONOR

В рамках глобальної місії бренду була представлена стратегія інтернету речей «1+8+N». Мається на увазі підключення 8 категорій побутової техніки до 1 смартфону HONOR і супутнє підключення ряду продуктів партнерів бренду. Преміальний фітнес-трекер і розумний браслет HONOR Band 5 є частиною системи інтернету речей. Пристрій дозволяє вимірювати частоту серцевих скорочень, стежити за ритмами сну та фізичним навантаженням, допомагає вести здоровий спосіб життя.

Варто нагадати, що в рамках цієї стратегії на конференції розробників Huawei у серпні 2019 року HONOR представив перший смарт-телевізор HONOR Vision. Пристрій працює на основі процесора Honghu 818, NPU-чіпсета з функціями AI та флагманського Wi-Fi чіпсета.

comments powered by Disqus
 
Top