Новий роутер Huawei Wi-Fi Q2 Pro на виставці IFA 2019

Новий роутер Huawei Wi-Fi Q2 Pro на виставці IFA 2019

У Німеччині розпочалася міжнародна виставка побутової техніки IFA 2019 (Internationale Funkausstellung Berlin), на якій компанія Huawei презентувала домашню систему Wi-Fi нового покоління. Роутер Huawei Wi-Fi Q2 Pro використовує гігабітний чип PLC Huawei 5630 та підтримує інноваційну технологію Huawei PLC Turbo, що забезпечує підвищену стійкість мереж PLC (Power-line communication) до перешкод, прискорений обмін даних та меншу затримку. Новинка закладає основу для широкого впровадження нових технологій, зокрема широкосмугового доступу 200 Мбіт/с і швидшого оптоволоконного широкосмугового доступу.

Huawei Wi-Fi Q2 Pro можна підключати в зонах зі слабким сигналом для повного покриття навіть у просторому багатоповерховому будинку. Поєднання технології дводіапазонного підключення, безперебійного роумінгу та автоматичної оптимізації каналів дозволяє забезпечити користувачів Q2 Pro інтелектуальними можливостями Wi-Fi у кожному куточку дому.

Гігабітна мережа PLC: безперебійне широкосмугове покриття 200 Мбіт/с

Поширення широкосмугового зв'язку зі швидкістю 200 Мбіт/с і вищою, а також збільшення кількості інтелектуальних пристроїв у приватних будинках викликало різке зростання трафіку передачі даних за основними сигнальними каналами.

Роутер Huawei Q2 Pro типу Base-Satellite третього покоління вирішує проблеми, які виникають під час передачі мережевого сигналу. Пристрій використовує гігабітний чип-модем PLC Huawei та технологію PLC Turbo, щоб істотно знизити рівень шуму і поліпшити якість зв'язку між основним та додатковим роутерами. У порівнянні з попередньою моделлю Huawei Wi-Fi Q2 Pro забезпечує значно вищу швидкість роботи в мережі та меншу затримку.

Окрім того, модель Huawei Wi-Fi Q2 Pro 3 Pack Hybrid використовує 5-ГГц Mesh технологію Wi-Fi та гібридну мережу PLC та Wi-Fi, забезпечуючи швидкість з'єднання до 1867 Мбіт/с. Це робить роутер ідеальним вибором для будинків зі швидким широкосмуговим доступом.

Повне покриття Wi-Fi з функцією Plug & Play («Увімкни та грай»)

Huawei Q2 Pro не лише збільшує продуктивність мережі на 50-120%. Роутер також підтримує функцію Plug & Play з попередньої моделі, що дозволяє підключати до основного роутера до 15 додаткових. Це значно перевищує кількість допоміжних пристроїв, до яких можуть підключатися роутери інших моделей. Завдяки цим технологіям користувач матиме доступ до високошвидкісного інтернет-з’єднання з будь-якого куточка будинку.

Щоб забезпечити інтелектуальне підключення до Wi-Fi, Huawei Wi-Fi Q2 Pro підтримує технологію дводіапазонного автоматичного пошуку та безперебійний роумінг, автоматично підключаючи користувачів до точки доступу і смуги частот із найсильнішим сигналом. Окрім того, роутер оптимізує канали Wi-Fi, щоб мінімізувати перешкоди від сусідніх мереж.

Технологія автоматичної ідентифікації мережевих портів дозволяє уникнути плутанини з портами WAN і LAN, що робить конфігурацію ще зручнішою. Також при підключенні новий роутер може автоматично отримувати пароль Wi-Fi від старого роутера для прямого доступу в інтернет.

Підтримка IPv6 для підвищення безпеки та зниження затримки

Варто зазначити, що Huawei Wi-Fi Q2 Pro підтримує мережевий комунікаційний протокол IPv6 нового покоління. Це підвищує конфіденційність користувачів та безпеку мережі.

IPv6-протокол використовує більше адрес порівняно з IPv4. IPv6-адреси генеруються випадковим чином шляхом поєднання префіксів IP-адрес (IAPD) від серверів провайдерів з MAC-адресами пристроїв. Тому їх важче зламати. Також IPv6-протокол гарантує першокласний захист роутера та підключених пристроїв завдяки опціям шифрування.

Усе більше сервісів підтримують IPv6. Тому роутери, котрі підтримують лише IPv4, швидше стають неактуальними. Huawei Wi-Fi Q2 Pro та інші роутери Huawei використовують IPv6 для побудови мереж наступного покоління заздалегідь.

comments powered by Disqus
 
Top