Нові смартфони Huawei серії P30 з трендовим дизайном

Нові смартфони Huawei серії P30 з трендовим дизайном

Huawei представляє на виставці IFA новий смартфон серії Huawei P30 Pro, що переосмислює уявлення про естетику мобільних пристроїв. Huawei P30 Pro поєднує витончений дизайн і передові технології зображення серії P. На глобальному ринку гаджет з’явиться у двох трендових дизайнах і кольорах.

Huawei P30 Pro також підтримує вдосконалені функції редагування фотографій та відео, що забезпечує розширені можливості обробки контенту. Оболонка EMUI10 надасть власникам смартфона новий досвід користування. Huawei P30 Pro з’явиться на глобальному ринку з 7 вересня.

Новий естетичний дизайн: розширені можливості та перспективи

Два нових дизайни корпусу Huawei P30 Pro створені за методом шліфування матової поверхні, на що розробників надихнула природа. Новий смартфон Huawei з’явиться у двох кольорах: Mystic Blue («Блакитний»), що нагадує віддзеркалення неба в морі, та Misty Lavender («Лавандовий»), схожий за гамою на відтінки заходу сонця на пляжі. Huawei P30 Pro розкриває нові перспективи кольорів, що надають пристроям більш естетичного та елегантного вигляду.

До цього часу краса і практичність були несумісними поняттями. Проте новий Huawei P30 Pro чудово поєднує естетику та зручність. Зона навколо об’єктива камери має глянцеву поверхню, у той час як корпус смартфона має матове покриття, на якому не залишаються відбитки пальців.

Перехід від глянцевої до матової поверхонь Huawei P30 Pro надзвичайно плавний. У смартфоні поєднані дві текстури, що створює ефект багатошаровості. Це значно вирізняє смартфон від інших мобільних пристроїв з великою глянцевою задньою поверхнею.

Багатопланова фотографія: створюйте портрети легко

До режиму нічної зйомки смартфона додано нову функцію суперселфі вночі. Вона застосовує алгоритм б’ютифікації портретів, що робить знімки більш природними та виразними. Функція також зменшує яскравість джерела освітлення на задньому тлі та поліпшує деталізацію темних зон без надмірного експонування. Завдяки цьому користувачі отримують природні, тривимірні та високоякісні селфі при зйомці вночі та в умовах слабкого освітлення.

Штучний інтелект Huawei P30 Pro робить процес зйомки та редагування відео простішим і захопливим. За допомогою нової вдосконаленої функції ШІ-редагування Huawei Vlog користувачі в один клік можуть самостійно створювати музичні ролики з фотографій та відео власної галереї. Як тільки відео створено, до нього можна додати улюблену музику, фільтри, кінематографічні ефекти і навіть інші кліпи.

Режим суперпортрета створює професійний ефект розмиття діафрагми, завдяки чому об’єкт фотозйомки виділяється на задньому тлі. ToF-лінзи забезпечують точний вимір глибини зображення, а алгоритм ШІ дозволяє досягти надзвичайної чіткості. Камера вихоплює навіть такі деталі, як складки одягу та контури обличчя.

Huawei прагне надати користувачам захопливий досвід фотографування, створюючи нові можливості фотозйомки в майбутньому. Завдяки інноваціям Huawei P30 Pro у сферах створення фотографій та масштабування користувачі більше не обмежені можливостями камери. Кожен зможе робити високоякісні фото, що розкривають красу довколишнього світу. З 2017 року компанія Huawei проводить конкурс фотографії, запрошуючи учасників виражати емоції та розповідати історії за допомогою мобільних телефонів.

Розумне життя з EMUI

Користувачі серії Huawei P30 у всьому світі першими скористаються перевагами оболонки EMUI10. Завдяки розподіленій технології EMUI10 забезпечить їм більш інтелектуальне користування пристроями в усіх сценаріях. EMUI10 створено на базі досліджень людського фактору, щоб надати клієнтам першокласний досвід взаємодії з гаджетами.

Журнальний дизайн EMUI10 створює відчуття просторовості та відкритості. Крім того, великий шрифт допомагає краще сприймати контент та підвищує точність його відтворення. Також тут впроваджено естетичний дизайн налаштувань, календаря, списку контактів та інших елементів інтерфейсу.

На створення EMUI10 розробників надихнув градієнт Моранді з Італії. Тепла гама разом з незначною розмитістю створюють збалансований вигляд EMUI10.

У темному режимі м’яке освітлення захищає очі користувачів від відблисків, не спотворюючи при цьому кольори. Huawei провів тестування з ефективності читання для створення найкомфортнішого колірного контрасту тла, а також просторового контрасту та контрасту символів у темному режимі. Ці розробки, від заливки тла до текстових позначок, створені згідно з дослідженнями вподобань користувачів, щоб надати їм комфортніший та захопливий досвід читання.

EMUI10 також включає оновлену систему взаємодії декількох екранів (multi-screen collaboration) — технологію передавання бездротовим шляхом медіаконтенту. Інновація на рівні системи стирає рамки між Windows і Android та робить взаємодію між ПК та мобільними телефонами можливою завдяки функції передачі інформації (drag and drop) між гаджетами. Технологія дозволяє зручно використовувати великий екран ноутбука та периферійні пристрої, такі як миша або клавіатура.

Популярний флагманський пристрій, обраний понад 10 млн користувачів

Серія смартфонів Huawei P30 стала популярною серед користувачів у всьому світі з моменту запуску в березні 2019 року. Протягом перших 85 днів після запуску серії P30 кількість проданих смартфонів перевищила 10 млн одиниць. Це рекорд для флагманів Huawei.

Серія Huawei P30 привернула увагу багатьох авторитетних організацій в усьому світі, що відзначили революційні технології та дизайнерські рішення мобільних пристроїв. Серед нагород лінійки ― «Найкращий смартфон 2019-2020 років» від Асоціації європейських журналів з фототехніки (EISA).

Згідно з даними IDC, у другому кварталі 2019 року за обсягами продажів смартфонів Huawei (у тому числі бренда Honor) посів друге місце на світовому ринку та перше ― на ринку Китаю. В першому півріччі 2019 року обсяг продажів смартфонів Huawei (у тому числі бренда Honor) досяг 118 млн одиниць із щорічним зростанням на 24%. Компанія почала розвивати всеохопливу інтелектуальну екосистему для всіх сценаріїв використання. В екосистемі хмарних сервісів Huawei, що об’єднала 500 млн користувачів у всьому світі, зареєструвалися понад 800 000 розробників.

comments powered by Disqus
 
Top