ASUS представляє нові ноутбуки серії ProArt StudioBook

ASUS представляє нові ноутбуки серії  ProArt StudioBook

ProArt StudioBook One c Quadro RTX 6000 – ноутбук з найпотужнішою у світі графічною системою, ProArt StudioBook Pro X – перший ноутбук із графікою Quadro та ScreenPad 2.0.

Компанія ASUS оголошує про випуск нової лінійки ноутбуків ProArt StudioBook. Флагманом цієї серії, призначеної для професіоналів у сфері графіки, цифрових художників, творців анімації, архітекторів і програмістів, є 15-дюймовий ProArt StudioBook One (W590) – перший ноутбук такого класу на базі графіки NVIDIA Quadro RTX 6000 і процесора Intel Core i9-9980HK. Він оснащений дисплеєм із роздільною здатністю 4K UHD з точністю передачі кольору Delta E <1, підтвердженою сертифікатом PANTONE. Це ідеальний інструмент для вирішення таких завдань, як проектування, 3D-анімація та обробка великих масивів даних.

17-дюймовий ProArt StudioBook Pro X (W730) – ноутбук із графікою Quadro RTX 5000, процесором Intel Xeon або Core i7 9-го покоління та дисплеєм, обрамленим тонкою рамкою з усіх його сторін (технологія NanoEdge). Він також оснащений інноваційним дисплеєм ASUS ScreenPad 2.0, який робить більш комфортною роботу користувача з професійними програмами.

Серія ноутбуків ProArt StudioBook охоплює також моделі H700, H500, W730 і W500, орієнтовані на різні категорії користувачів.

ProArt StudioBook One – ноутбук із найпотужнішою у світі графічною системою

Користувачі, які професійно займаються роботою з мультимедійним контентом, стають все більш мобільними, але найпотужніше обладнання, як і раніше, залишається прерогативою настільних систем. ProArt StudioBook One, ноутбук із найпотужнішою у світі графічною системою для мобільних систем, позбавляє їх від недоліків стаціонарних робочих станцій, і надає їм максимальну продуктивність, де б вони не перебували.

Графічний процесор Quadro RTX поєднує у собі традиційні CUDA-ядра, а також RT- і тензорні ядра для візуалізації реалістичних ефектів затінення та освітлення в режимі реального часу, а також надшвидкого рендерингу анімації, редагування відео 8K та обробки великих масивів даних.

Ноутбук оснащений дисплеєм із надвисокою роздільною здатністю 4K, високою частотою оновлення (120 Гц) і відмінною передачею кольору. Він здатний відтворювати 100% колірного простору Adobe RGB, а підтвердженням точності (Delta-E <1) є сертифікація PANTONE. Дисплей має тонкі рамки, завдяки чому займає 84% площі кришки, і покритий суцільним склом від краю до краю.

ProArt StudioBook One оснащений потужною системою охолодження з легким радіатором, виготовленим із титанового сплаву, який застосовується в аерокосмічній галузі. Усі «гарячі» компоненти, зокрема центральний і графічний процесори, а також компоненти системи охолодження розміщені в кришці ноутбука. Таке конструктивне рішення забезпечить максимально комфортну роботу, навіть коли ноутбук розміщується на колінах у користувача. При відкритті кришки ноутбука її зовнішня частина автоматично розкривається на кут 4,57°, покращуючи циркуляцію повітря для ефективного охолодження.

Користувачі різних професій не можуть уявити собі свою роботу без спеціалізованого програмного забезпечення. Щоб гарантувати максимально повну сумісність свого обладнання з їх програмними продуктами, компанія ASUS тісно співпрацює з провідними розробниками ПЗ.

ProArt StudioBook Pro X – перший ноутбук із графікою Quadro і додатковим дисплеєм

Розробники мультимедійного контенту – це багатогранне співтовариство професіоналів, тому серія ProArt StudioBook містить у своєму складі широкий спектр моделей, створених з урахуванням їх різноманітних вимог.

Ноутбук ProArt StudioBook Pro X забезпечує найвищу продуктивність завдяки потужній конфігурації, в яку входить шестиядерний процесор Intel Xeon або Core i7 дев’ятого покоління та відеокарта NVIDIA Quadro RTX 5000. Він відмінно підходить для вирішення вимогливих до графічних ресурсів системи завдань, як-от редагування та рендеринг багатошарових зображень . Модель ProArt StudioBook Pro X створена для роботи за максимального навантаження, не допускаючи перегріву й падіння продуктивності через температурний тротлінг. Сертифікація від розробників професійного ПЗ підтверджує, що ця система оптимізована для роботи з відповідними професійними програмами.

Високоякісний дисплей – обов’язковий компонент робочої станції, призначеної для роботи з графікою. Дисплей ProArt StudioBook Pro X зі співвідношенням сторін 16:10 має відзначається точною передачею кольору та може відображати широку колірну гаму – 97% DCI-P3, тому кольори на ньому виглядають максимально реалістично. Цей дисплей з усіх чотирьох сторін обрамляє ультратонка рамка (технологія NanoEdge), таким чином, співвідношення між площею екрана та всієї панеллю становить цілих 92%.

Ноутбук має високошвидкісні інтерфейси, зокрема Thunderbolt 3 і Wi-Fi 6 (802.11ax). Він підтримує високошвидкісний масив RAID 0 на базі твердотільних накопичувачів із підключенням до процесора (швидкість доступу до даних – до 6 ГБ/с).

ProArt StudioBook Pro X – це перший ноутбук у серії, оснащений панеллю ScreenPad 2.0. Цей інтерактивний допоміжний сенсорний дисплей розширює можливості традиційного ноутбука. Він дозволяє запускати різні програми та працювати з ними в багатозадачному режимі.

Цей 17-дюймовий ноутбук відзначається компактним корпусом, як у типових 15-дюймових ноутбуків. Професійну стриманість цієї моделі відображає елегантний «зоряний» сірий колір покриття з акцентами «рожеве золото».

Серія ProArt StudioBook – конфігурації на будь-який смак

ProArt StudioBook пропонує професійні рішення для найрізноманітніших завдань і на будь-який бюджет. Крім флагманських ProArt StudioBook One і ProArt StudioBook Pro X у серію також входять моделі ProArt StudioBook Pro 17 (W700) і ProArt StudioBook Pro 15 (W500), а також ProArt StudioBook 17 (H700) і ProArt StudioBook 15 (H500). ProArt StudioBook Pro 17 оснащується графікою Quadro RTX 3000 Max-Q, а ProArt StudioBook Pro 15 – Quadro RTX 5000 Max-Q. У конфігураціях ProArt StudioBook 17 і ProArt StudioBook 15 використовується відеокарта GeForce RTX 2060. Широкий спектр конфігурацій і варіантів корпусу робить серію ProArt StudioBook ідеальним вибором для розробників мультимедійного контенту.

comments powered by Disqus
 
Top