Samsung Galaxy Note10 та Note10+ уже в продажу в Україні

Samsung Galaxy Note10 та Note10+ уже в продажу в Україні

Samsung повідомляє про старт продажів флагманських смартфонів Galaxy Note10 та Note10+ в Україні з 23 серпня 2019 року. Користувачі можуть придбати одну з двох моделей – компактний 6.3-дюймовий Galaxy Note10 або рекордний для лінійки 6.8-дюймовий Galaxy Note10+. Смартфони доступні в різних кольорах – срібне сяйво, біле сяйво, чорне сяйво і червоне сяйво. Рекомендована роздрібна ціна — 31 999 та 35 999 гривень відповідно.

Популярність лінійки Galaxy Note продовжує зростати – на нові Galaxy Note10 та Note10+ було оформлено в 2.7 разів більше попередніх замовлень, ніж на Galaxy Note9 минулого року. Найбільший інтерес користувачі проявили до старшої моделі – 76% передзамовлень прийшлось на Galaxy Note10+.  Популярні кольори в портфоліо – чорне сяйво ( 45% у Note10 та 47% у Note10+) та срібне сяйво (39% та 38.5% відповідно).

Протягом дев’яти років пристрої Galaxy Note допомагають діловим користувачам і людям творчих професій продуктивно працювати і втілювати в життя свої ідеї. Вперше Galaxy Note був представлений в 2011 році і своєю появою відкрив нову категорію мобільних пристроїв. Поповнення в лінійці Galaxy Note 2019 року стало значним кроком вперед для цієї серії смартфонів:

Смартфони уже відзначені авторитетними ресурсами за найкращу камеру та найкращий дисплей. Так, експерти компанії DisplayMate після всебічного тестування оголосили, що смартфон Galaxy Note10+ отримав найвищу в історії рейтингу оцінку якості A+ і встановив новий стандарт якості для дисплеїв мобільних пристроїв.

Як 6,3-дюймовий Galaxy Note10 (Full HD+, 2280 × 1080), так і 6,8-дюймовий Galaxy Note10 (Quad HD+, 3040 × 1440), оснащені новим «безмежним» дисплеєм Samsung Dynamic AMOLED Infinity-O. Імерсивні екрани отримали один невеликий отвір для камери, розташований в центрі, що забезпечує виключно високе співвідношення площі екрану до загальної лицьової поверхні смартфона.

Пікова яскравість Galaxy Note10+ в 1308 ніт на 25% вища за аналогічний показник у Galaxy Note9 (1050 ніт), а коефіцієнт відбиття дисплея Dynamic AMOLED Infinity найнижчий в історії досліджень DisplayMate – всього 4,3%. Поєднання високої яскравості і низького рівня відбивання забезпечують кращу чіткість зображення і точне відтворення кольорів навіть при яскравому освітленні, наприклад, на вулиці в сонячний день.

За даними експертів DisplayMate, точність передачі кольору новинки становить 0,4 одиниці JNCD, що навіть нижче 0,5 JNCD у Galaxy Note9. Чим нижчий коефіцієнт JNCD, тим реалістичніше зображення. Рейтинг Galaxy Notе10 означає, що кольори, які користувач бачить на екрані смартфона, візуально не відрізняються від відтінків в реальному житті.

Підтримка HDR10+ на Galaxy Note10+ дозволяє домогтися найбільш реалістичного зображення при відтворенні контента високої чіткості, такого, як відео в 4К UHD. А технологія Dynamic Tone Mapping з кадру в кадр оптимізує кольори, зберігаючи зображення таким, яким воно було задумано. В ході тестування експерти DisplayMate також встановили, що рівень випромінювання синього кольору на Galaxy Note10+ в порівнянні з Galaxy Note9 став на 37,5% нижче і не впливає при цьому на точність передачі кольорів.

Не дивно, що, спираючись на результати тестування, в DisplayMate охарактеризували екран Galaxy Note10+ як «чудовий, висококласний дисплей світового рівня», а Samsung – як компанію, яка «продовжує систематично покращувати OLED екрани».

Також, смартфон Galaxy Note10+ 5G зайняв перше місце в рейтингах фронтальної і основний камер DxOMark, набравши 99 і 113 балів відповідно, а також отримав найвищу оцінку якості відео.

Смартфони Samsung Galaxy Note10 та Note10+ дозволяють створити професійні фото та відео без додаткового обладнання. Завдяки функції «Живий фокус» та Zoom-In Mic Note10 фіксує кадр на найважливіших об’єктах і покращує звук. Режим Super Steady відтепер стабілізує зображення в режимі Hyperlapse.

Крім того, користувачі Galaxy Note10 можуть редагувати контент у будь-який час і у будь-якому місці без підключення до ПК. У вбудованому редакторі легко створити ролики відразу на смартфоні, а з підтримкою S Pen – вибирати ідеальні моменти для монтажу. Функції запису екрана, AR Doodle, 3D-сканер і нічний режим доповнюють враження від обновленої камери Galaxy Note10, що підтверджує високу оцінку експертів DxOMark.

comments powered by Disqus
 
Top