В Україні стартували продажі смартфона Nokia 3.2 з найбільшим розміром екрану в лінійці та зарядом акумулятора до двох днів

В Україні стартували продажі смартфона Nokia 3.2 з найбільшим розміром екрану в лінійці та зарядом акумулятора до двох днів

Компанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, анонсувала сьогодні старт продажів Nokia 3.2 в Україні — доступного смартфона, що приємно здивує найбільшим екраном HD+ у своєму ціновому сегменті, автономною роботою батареї до двох днів і ОС на базі свіжого Android 9 Pie.

Відмінний екран, висока продуктивність і акумулятор із зарядом до двох днів

Творці Nokia 3.2 ґрунтовно підійшли до збільшення часу автономної роботи пристрою: місткість його батареї більше, ніж у багатьох смартфонів преміум-класу, а апаратне і програмне забезпечення працюють більш ефективно. Шляхом запровадження функції «Адаптивна батарея», розробники поставили собі за мету отримати максимум із продуктивності акумулятора. Її завдання — управління фоновими додатками за допомогою AI і вивчення стилю поведінки користувачів для ефективного регулювання енергоспоживання всіх додатків і процесів. Саме тому, попри найбільший розмір екрану серед наших смартфонів, заряду пристрою вистачає до двох днів. Nokia 3.2 оснащений 6,26-дюймовим дисплеєм HD+, що вражає своїм розміром, так що вам буде набагато комфортніше дивитися улюблені фільми, серіали та відеостріми.

Завдяки процесору Qualcomm Snapdragon 429 й операційній пам'яті до 2/16 ГБ, Nokia 3.2 з легкістю впорається з усіма завданнями. Також це один із перших смартфонів Nokia, обладнаний індикатором повідомлень на кнопці розблокування, що дозволяє вам відразу бачити, коли потрібно звернути на нього увагу.

Персоналізований досвід: чим більше ви їм користуєтеся, тим краще він стає

Кнопка Google Асистент відкриває нові горизонти у взаємодії зі смартфоном Nokia 3.2. Одне натискання, і ви отримуєте доступ до вашого персонального помічника для навігації або здійснення дзвінків, прослуховування музики або пошуку інформації — з Google Асисентом на будь-які питання моментально знайдуться відповіді. Натисніть двічі й отримаєте від Google Асистента візуальний огляд своїх активностей за день із підказками та персоналізованою інформацією, такою як, наприклад, дані про транспорт, несплачені рахунки та нагадування подій із календаря, щоб ви не пропустили жодної зустрічі. Натисніть і утримуйте кнопку для активації режиму надиктовування тексту, який дозволяє Google Асистенту слухати вас, що дуже зручно для довгих запитів.

Багато флагманських функцій Nokia 3.2 працюють на базі штучного інтелекту. Одна з них —  моментальне розблокування телефону по обличчю, а також особливі фічі Google Асистента для більш швидкого відкриття додатків, наприклад, запуск камери. Nokia 3.2 також дозволяє отримати доступ до Google Асистенту без розблокування телефону, цю опцію можна активувати в налаштуваннях. Таким чином, ви зможете виконувати основні завдання, такі як установка таймера чи створення заміток, відтворення музики та пошук відповідей на ваші запитання набагато швидше.

Чистий, безпечний і актуальний Android 9 Pie, поліпшений програмою Android One

Nokia 3.2 «із коробки» поставляється на базі Android 9 Pie. Новинка є частиною широкої лінійки смартфонів Nokia, що входять до програми Android One і мають доступ до останніх інновацій Android в області ПЗ. Смартфони Nokia, що працюють на базі Android One, приємно здивують відмінним обсягом пам'яті та часом автономної роботи. Для них випускаються щомісячні оновлення безпеки протягом 3 років і оновлення ОС протягом 2 років.

Функціонал Android 9 Pie працює під управлінням AI, що робить більш ефективною роботу пристроїв, а також дозволяє смартфону адаптуватися до поведінки користувача так, що з часом ваш телефон стає тільки краще. Наприклад, функція «Адаптивна батарея» обмежує використання батареї тим додаткам, які ви рідко використовуєте, а App Actions — значно скорочує час очікування їхнього запуску. Всі ці поліпшення допоможуть вдосконалити оптимізацію роботи всіх функцій вашого пристрою і взаємодію з Android у цілому.

Програма Android One гарантує, що Nokia 3.2 буде отримувати щомісячні оновлення безпеки протягом 3 років і оновлення ОС — 2 роки. Крім того, Google Play Protect щодня сканує понад 50 мільярдів додатків, щоб захистити ваш телефон від шкідливих програм — це робить Nokia 3.2 одним із найбезпечніших телефонів на ринку. Смартфон також надає доступ до таких корисних інноваційних сервісів, як Google Фото з безкоштовним безлімітним сховищем для фотографій у високій роздільній здатності. Модель Nokia 3.2 на 2/16 ГБ схвалена програмою Android Enterprise Recommended і відмінно підійде для досвідчених користувачів, а також поставляється з датчиком відбитка пальця на задній панелі пристрою для більш безпечного доступу.

Доступність

В Україні Nokia 3.2 представлений у чорному кольорі, середньоринкова ціна комплектації з 2 ГБ оперативної та 16 ГБ внутрішньої пам`яті складає 2 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top