Huawei дарує знижку до 50% на заміну екрана в рамках Huawei Cares

Huawei дарує знижку до 50% на заміну екрана в рамках Huawei Cares

Навіть найобережніші користувачі не застраховані від пошкодження смартфона. Звичайно, нам хочеться якомога швидше його полагодити, проте необхідно бути обережним при зверненні в пункт обслуговування. Що потрібно врахувати при виборі майстра?

Безпека понад усе

Звертаючись до неавторизованих сервісних центрів, ви не отримаєте гарантії щодо професійного обладнання та доступу до оригінальних деталей. Як у такому випадку бути впевненим у якісному обслуговуванні?

Завжди орієнтуючись на клієнта, компанія Huawei провела загальноєвропейське опитування, аби з’ясувати, що найбільше непокоїть власників смартфонів. Дослідження показало, що респондентів найбільше турбує втрата даних, які зберігаються на пристрої (63%). Користувачі смартфонів також погоджуються, що виробники пристроїв мають приділяти більше уваги безпеці споживачів у разі виникнення негарантійних випадків або технічних збоїв (46%).

Huawei відгукнулася на побажання споживачів і розробила нову сервісну програму ― Huawei Cares. Ремонт у авторизованих центрах Huawei проводиться при ввімкненому на смартфоні режимі обслуговування, завдяки чому користувачам не потрібно непокоїтися про конфіденційність особистих даних.

Бережіть свій екран як зіницю ока

Майже у всіх користувачів смартфон хоча б раз падав на тверду поверхню. У кращому випадку на екрані залишалося декілька подряпин, однак якщо він тріснув, справа ставала серйозною. Пошкодження скла є одним із найпоширеніших побоювань серед користувачів смартфонів.

У разі пошкодження екрана смартфона Huawei Cares дозволяє клієнту отримати комплексну допомогу кваліфікованих фахівців. Користувачам, які придбали нові смартфони серії P30 у період з 10 до 31 липня 2019 року, буде надана послуга одноразової безкоштовної заміни екрана протягом 12 місяців з моменту придбання. Власники інших моделей Huawei (P20, P20 Pro, P10, P10 Plus, P8 lite 2017, P20 lite, Mate 10 lite, P10 lite, P Smart 2019, P Smart +, Y6 2018, Y5 2018, Y7 Prime 2018, Y7 2019, Y7, Y6 2019, Nova) отримають знижку на заміну екрана до 50%.

Якісне сервісне обслуговування

Програма Huawei Cares охоплює не лише ремонт пошкодженого екрана, а й безкоштовне нанесення захисної плівки та заміну акумулятора (крім моделей Huawei P20 та Huawei P10 Plus). Після ремонту спеціалісти сервісних центрів Huawei почистять пристрій та оптимізують його систему для максимальної продуктивності. На новий екран компанія надаватиме гарантію 6 місяців. Один клієнт зможе отримати знижку на заміну екрана для 3 телефонів.

Щоб скористатися програмою Huawei Cares, необхідно відвідати найближчий авторизований сервісний центр або фірмовий магазин Huawei. Також можна скористатися безкоштовною доставкою Door-to-Door, щоб зекономити час. Окрім того, в рамках роботи Huawei Cares у четвер, п`ятницю та суботу останнього тижня кожного місяця проводяться «сервісні дні». Користувачі можуть отримати безкоштовне обслуговування та чистку пристроїв, безкоштовно нанести захисну плівку на новий екран та отримати знижки на запчастини Huawei для смартфонів, що вже не на гарантії.

Huawei Cares запущено 10 липня. В Україні програма на заміну екрана Huawei зі знижкою діятиме з 15 серпня до 14 вересня 2019 року.

comments powered by Disqus
 
Top