Підсумки конференції розробників Huawei 2019: запуск нових проектів і виступ української художниці

Підсумки конференції розробників Huawei 2019: запуск нових проектів і виступ української художниці

З 9 до 11 серпня у китайському місті Дунгуан тривала конференція розробників Huawei 2019 (HDC). На заході компанія анонсувала нове контент-партнерство, запуск проекту Shining-Star і лабораторій Huawei DigiX Labs для тестувальників й успіхи роботи мобільних сервісів Huawei Mobile Services. Також на конференції виступила українська художниця Ліліт Саркісян, котра представила учасникам спеціально розроблені разом з LILIT ART STORE «квіткові» теми для смартфонів Huawei.

Успіхи Huawei Mobile Services за перше півріччя 2019 року:

  • сервіс In-App Purchase (IAP, купівля в додатку) наразі доступний у понад 140 країнах;
  • офіційний магазин додатків Huawei AppGallery генерує більше ніж 1 млрд завантажень додатків за межами Китаю;
  • на інших ринках, окрім Китаю, щороку завантажують понад 280 млн тем;
  • Huawei Browser досяг 100% зростання за місяць з моменту запуску за межами Китаю в березні 2019 року;
  • Huawei Video відкриє можливості WiseVideo для контент-партнерів, завдяки чому вони зможуть надавати користувачам найкращий досвід перегляду відео;
  • глобальний запуск Huawei Music and Assistant за підтримки провідних партнерів заплановано на 2019 рік.

Під час конференції Huawei представила новий проект Shining-Star. У його рамках було інвестовано 1 млрд доларів США для підтримки розробників і створення інтелектуальної екосистеми мобільних сервісів.

У 2019 році Huawei DigiX Labs відкриються у 6 регіонах (перша лабораторія — в Дюссельдорфі, Німеччина). Тут розробники та партнери з усього світу зможуть дистанційно тестувати свої сервіси та знаходити необхідні ресурси для розробок майбутнього. Лабораторії оснащені рішеннями AR, VR, ШІ (AI), CameraKit, Ability Gallery, HMS Core та іншими технологічними можливостями для створення інноваційних рішень. HMS Core — це набір інструментів для розробників, що розширюють функціональність пристроїв. Вони забезпечують безперебійну роботу техніки та інтелектуальний зв'язок для всіх сценаріїв користування.

Huawei прагне відкрити і показати світу найкращі роботи європейських художників. З цією метою компанія розробила глобальну колекцію тем за напрямом «Мистецтво», за допомогою яких користувачі можуть налаштовувати смартфони за власними вподобаннями й легко змінювати заставки і значки програм. До цього каталогу увійшли роботи української художниці Ліліт Саркісян. Її стиль упізнаваний завдяки використанню великих форм та особливого колориту з квітучим настроєм.

Під час свого виступу на конференції Ліліт розповіла про витончену «квіткову» колекцію зображень для смартфонів Huawei. Наразі колекція шпалер і тем від Ліліт доступна користувачам у більш ніж 60 країнах світу, її роботи завантажено вже понад 300 тисяч разів. Також на HDС 2019 була представлена виставка картин Ліліт Саркісян з QR-кодами, що ведуть в додаток Теми Huawei.

comments powered by Disqus
 
Top