Телевізори компанії LG модельного ряду 2019 року

Телевізори компанії LG модельного ряду 2019 року

LG змінила країну-виробника нових телевізорів для України. Відтепер нові моделі телевізорів LG, що з цього місяця постачаються на вітчизняний ринок, збирають у Польщі. Підприємство знаходиться у місті Млава, де налагоджено виробництво техніки LG для всієї Європи.

Насамперед, йдеться про лінійку телевізорів із передовими технологіями OLED, NanoCell та UHD. Таким чином, LG став першим південнокорейським брендом, який змінив «прописку» модельного ряду 2019 року з російської на європейську, залишивши за російським виробником випуск торішньої лінійки.

Майже всі моделі телевізорів LG 2019 року підтримують технологію штучного інтелекту (AI). Вони розуміють і оброблюють сотні голосових команд, а також дають рекомендації аналізуючи ваші перегляди. Телевізори зі штучним інтелектом є частиною системи Smart Home. Наприклад, за допомогою "домашньої панелі" Home Dashboard можна керувати іншою побутовою технікою з підтримкою LG ThinQ тощо.

Нова лінійка телевізорів LG 2019 року оснащена оновленими інтелектуальними процесорами другого покоління α7 і α9 із алгоритмом поглибленого навчання. Завдяки цим новим чіпам телевізори LG отримали покращене зображення й звук, більшу динаміку й деталізацію, акустику звукових ефектів тощо. Процесори самостійно підлаштують яскравість екрану залежно від освітлення кімнати.

Крім того, завдяки вдосконаленому процесору α9 телевізори OLED стали ідеальними для відеоігор. Адже затримка відклику складає лише 1 мс, що забезпечує максимально плавну гру.

Флагманські телевізори LG оснащені технологіями Dolby Vision, що забезпечує кінематографічну якість та Dolby Atmos для реалістичного звуку з ефектом «занурення», що поширюється у всіх напрямках, навіть над головою.

Моделі телевізорів OLED та NanoCell серії 2019 року підтримують HDMI 2.1 для перегляду 4K контенту зі швидкістю 120 кадрів за секунду. Стандарт 4К передбачає найвищу якість і чотириразове збільшення кількості елементів зображення. Тому навіть зображення меншого розміру телевізори UHD 4К показують краще, оскільки на їх екрані воно складається з більшого числа пікселів, що дозволяє розглянути найдрібніші деталі. Усі телевізори LG даної серії підтримують багатофункціональний Smart TV.
 

comments powered by Disqus
 
Top