Потужний і універсальний, новий 5К монітор від LG

Потужний і універсальний, новий 5К монітор від LG

Компанія LG представила новий 27-дюймовий монітор 5К UltraFine (модель 27MD5KL), який разом з 24-дюймовим монітором 4K UltraFine (модель 24MD4KL), розроблені спеціально під останні продукти Apple.

Монітори UltraFine від LG забезпечують неймовірну якість зображення при підключенні до Mac або iPad Pro. Розроблений з метою підвищення ефективності LG UltraFine 5K — це потужність, універсальність і найсучасніші можливості підключення. Монітор з підтримкою Thunderbolt 3 і USB Type-C є ідеальним рішенням для останніх моделей ноутбуків і комп’ютерів Mac і iPad Pro. Він надає користувачам можливість індивідуального налаштування багатофункціональної робочої станції Mac з можливістю передачі відео, аудіо та даних по одному кабелю. Завдяки потужності 94 ват UltraFine 5K може заряджати будь-який пристрій, сумісний з USB-C, наприклад, Mac або iPad.

Спеціально створений, щоб задовольняти потреби креативних дизайнерів, фотографів і відеооператорів, LG UltraFine 5K — надзвичайне широкоекранне рішення, що забезпечує точність передавання найдрібніших деталей і кольору. Він може похвалитися широкою кольоровою гамою P3 та яскравістю 500 ніт, що гарантує оптимізоване зображення без потреби у калібруванні. Показник PPI 218 пікселів на дюйм, а це загалом понад 14,7 млн. пікселів на екрані монітора, забезпечують неймовірну реалістичність зображення та дають можливість одночасної роботи з багатьма вікнами й інструментами. Вбудована камера, мікрофон і стереодинаміки гарантують багатий мультимедійний досвід.

LG UltraFine 5K створений для зручності найвищого рівня, з можливістю регулювати висоту й нахил екрану монітора для максимального комфорту користувача. Сумісність з macOS Mojave 10.14.6 і iOS 12.4 дозволяє регулювати яскравість і гучність безпосередньо з сенсорної панелі Touch Bar або з клавіатури MacBook Pro. А вбудований у монітор датчик освітленості автоматично регулює яскравість екрану при підключенні до Mac.

З монітором 23.7” LG UltraFine 4K, екран якого на 10% більше ніж у попередній моделі, користувачі також отримують реалістичні кольори та всі переваги широкої кольорової гами P3 з яскравістю 500 ніт. Якісна конструкція, дизайн і можливості підключення забезпечують користувачам максимум можливостей для творчого самовираження. За допомогою інтерфейсів Thunderbolt 3.0 є можливість послідовного підключення двох 4К моніторів до пристрою Mac.

comments powered by Disqus
 
Top