Новий кнопочний телефон Nokia 105 із потужною батареєю за доступною ціною

Новий кнопочний телефон Nokia 105 із потужною батареєю за доступною ціною

Компанія HMD Global, дім для телефонів Nokia, сьогодні оголосила про перевидання 4-го покоління свого найпопулярнішого кнопкового телефона – Nokia 105. Телефон буде поставлятися зі звичними та улюбленими багатьма користувачами характеристиками, такими як енергоємна батарея, що працює довгий час і дає вам можливість розмовляти буквально від світанку до заходу сонця на одному заряді. Ви зможете грати в легендарну «Змійку» на кольоровому 1,77-дюймовому екрані, а рельєфні клавіші клавіатури полегшать набір номерів і відправку текстових повідомлень. Корпус нового Nokia 105 виконаний із міцного полікарбонату з використанням технології наскрізного фарбування матеріалів, що допомагає захистити телефон від подряпин і гарантувати довговічність його використання.

Потужна батарея

Знімний акумулятор Nokia 105 може працювати на одному заряді протягом годин та гарантує, що в найважливіші моменти телефон вас не підведе. Розмовляйте з родичами та друзями годинами і не турбуйтеся про свою батарею. Створюйте до 2000 контактів і зберігайте до 500 SMS-повідомлень – постійний доступ до важливої для вас інформації та контактам завжди буде під рукою.

Крім того, ви можете слухати музику в дорозі з вбудованим FM-радіо, а світлодіодний ліхтарик допоможе знайти дорогу в темряві – просто двічі натисніть клавішу «Вгору» для його швидкого включення.

Оновлений дизайн

Телефон приємно лежить у руці, виконаний у сучасному ергономічному дизайні й виготовлений із міцного полікарбонату з наскрізним фарбуванням. Особливість технології полягає в тому, що фарба наноситься не в один шар, а додається в сам матеріал так, що полікарбонат стає стійким до ударів та падінь, і телефон надовго збереже свій первинний вигляд. Nokia 105 зроблений за найвищими стандартами якості та надійності, яких очікують від пристроїв під брендом Nokia.

У пристрої є всі основні функції для повсякденного використання, а також попередньо встановлені ігри, такі як класична «Змійка» й пробні версії Tetris, Sky Gift, Airstrike, Nitro Racing, Ninja UP і Danger Dash, що не дозволять вам нудьгувати.

 

Nokia 105 буде представлений у трьох кольорах: синьому, рожевому та чорному. В Україні смартфон надійде у продаж у кінці серпня, рекомендована роздрібна ціна складе 599 грн.

comments powered by Disqus
 
Top