Lenovo і БФ “Життєлюб” збирають найдорослішу команду з CS:GO в Україні

Lenovo і БФ “Життєлюб” збирають найдорослішу команду з CS:GO в Україні

Компанія Lenovo та благодійний фонд “Життєлюб” збирають унікальну команду з Counter Strike:GO в Україні – найдорослішу та найамбіційнішу.

Адже, навіть після 55 років можна спробувати нове, наприклад, комп’ютерні ігри! Для цього треба лише пройти відбір до української збірної кіберспортсменів 55+. П’ятірка найкращих гравців старшого віку змагатиметься зі своїми ровесниками зі Швеції командою “Silver Snipers” у шоу-матчі, що відбудеться 22 вересня під час фестивалю Comic Con на Арт-заводі “Платформа” в Києві.

Як відбуватиметься відбір до команди? Подати заявку для відбору до команди 55+ можна за посиланням.  З-поміж надісланих анкет організатори оберуть десять учасників, які мають базові комп’ютерні навички та готові впродовж шести тижнів інтенсивно тренуватися під керівництвом тренера від компанії Lenovo. Майстер-класи проходитимуть в будні дні по 2-3 години. Після цього організатори відберуть п’ятірку найкращих гравців, які складуть команду і битимуться зі шведами з “Silver Snipers” у шоу-матчі на Comic Con. Ініціативу сформувати найдорослішу команду кіберспортсменів в Україні охоче підтримав благодійний фонд “Життєлюб”, який буде опікуватись набором учасників і організацією тренувань.

comments powered by Disqus
 
Top