ASUS ROG Phone II працюватиме на основі платформи Qualcomm Snapdragon 855 Plus

ASUS ROG Phone II працюватиме на основі платформи Qualcomm Snapdragon 855 Plus

Ігровий смартфон ASUS нового покоління стане одним із перших у світі смартфонів на базі новітньої мобільної платформи Snapdragon 855 Plus, що забезпечує рекордно високу продуктивність в іграх.

ASUS Republic of Gamers (ROG) оголошує про те, що ROG Phone II працюватиме на основі нової мобільної платформи Snapdragon 855 Plus і стане одним із перших у світі смартфонів на базі цієї платформи.

Смартфон ROG Phone II запропонує користувачам найкращі можливості для запуску мобільних ігор, спираючись на інновації, які були впроваджені в моделі ROG Phone, що дебютувала в 2018 році. Повна інформація про новий ігровий смартфон, а також його технічні характеристики будуть оголошені в найближчі тижні, однак уже зараз можна стверджувати, що завдяки високій потужності платформи Snapdragon 855 Plus загальна продуктивність ROG Phone II буде помітно вище, ніж у попередника.

Відзначимо, що Prime-ядро Kryo 485 у процесорі Snapdragon 855 Plus працює на частоті до 2,96 ГГц, а графічне ядро ​​Adreno 640 – на 15% швидше, ніж графічне ядро ​​платформи Snapdragon 855.

Завдяки такому фундаменту, а також великій кількості нових функцій і поліпшень, ROG Phone II готовий штурмувати світ мобільних ігор.

comments powered by Disqus
 
Top