10 можливостей Galaxy S10, від яких ви будете у захваті

10 можливостей Galaxy S10, від яких ви будете у захваті

Спостерігаючи за постійною еволюцією технології смартфонів, здавалося б, останні новинки навряд чи можуть здивувати чимось дійсно новим. Лінійка Galaxy S10 впевнено доводить протилежне. Окрім нових інноваційних функцій девайса (бездротове передавання заряду PowerShare, ультразвуковий сканер відбитка пальця та камера з ультрашироким об’єктивом), останні пристрої у лінійці Galaxy можуть похвалитися і багатьма менш відомими, однак не менш корисними функціями. Так, розробники Galaxy S10 підібрали десять додаткових функцій, що допоможуть користувачам у повсякденному житті.

Відкривайте улюблені додатки безпечно за допомогою ярликів на екрані блокування

Ярлики улюблених програм на екрані блокування в лінійці Galaxy S10 – це поєднання зручнності та безпеки. Завдяки цій розширеній функції ви можете захистити вхід в програми, закріплені на екрані, шляхом руху «сканування відбитка пальця та свайп вгору». Просто відскануйте відбиток пальця, як звичайно,  а потім легким рухом проведіть уверх від сенсора до іконки програми і відкрийте її. Якщо вам знадобиться швидкий доступ до часто використовуваних програм, переходьте прямо до них з екрана блокування, не хвилюючись про безпеку.

Ультразвуковий сканер відбитка пальця в дисплеї Galaxy S10 пропонує сейфоподібну безпеку, створену за технологією захисту від несанкціонованого доступу (антиспуфінгу), сертифіковану асоціацією FIDO. Тепер сканер відбитків пальців – це не тільки першокласний захист, а й платформа для швидкого і безпечного запуску улюблених програм.

Організовуйте життя разом з функцією Bixby Routines

Уявімо, як вранці ми сідаємо у машину, музика наповнює простір, Bixby вмикає голосовий контроль – і все це без жодного дотику до гаджетів. Потім, при приїзді в офіс на роботу, автоматично активується режим вібрації, вимикається зв’язок Wi-Fi. Упродовж дня ваш розумний помічник поступово виконує заздалегідь заплановані завдання, доводячи, що ваш пристрій є гарним доповненням у виконанні повсякденних завдань, де б ви не були. Більше того, зробивши декілька налаштувань вручну, Bixby вивчає ваші звички та уподобання і пропонує нові варіанти, які, як він вважає, можуть вам підійти. Не потрібно постійно діставати телефон, аби зробити рутинні налаштування, про дрібниці потурбується Bixby Routines.

Робити налаштування щоденних дій теж просто. Якщо ви прогулюєтесь, встановіть команду, щоб, як тільки ви під’єднуйте навушники, вмикалась музика, відбувалось під’єднання до Wi-Fi, а коли ви повертаєтесь додому – відкривався YouTube. Граєте в ігри? Встановіть команду увімкнення режиму «Не турбувати» відразу, як запуститься гра, щоб вас не відволікали повідомлення.

Перелік умов для програмування корегувань налаштувань та нових завдань може бути нескінченний. Чим більше завдань ви довірите Bixby Routines, тим простішим стане ваше життя.

Звільніть другу руку, скориставшись функцією One-handed Mode

Мабуть, у вас виникала ситуація, коли в одній руці ви щось тримаєте, а іншою водночас намагаєтесь користуватися телефоном? Багатьом з нас доводилось під час готування їжі перевіряти рецепт у телефоні, і при цьому чистою була лише одна рука. Щоб проглянути на безрамковому дисплеї Galaxy S10 панель з повідомленнями чи скористатися іншими функціями зверху екрана, потрібно було спочатку взяти телефон, а потім задіяти другу руку. Тепер же Galaxy S10 оснащено режимом One-handed mode.

Ця функція легко активується або швидким рухом з кутка екрана (за допомогою увімкненої функції Gesture Controls (жестове управління)), або потрійним натисканням кнопки повернення у вихідне положення. Раз увімкнувши, з’являється мініверсія вашого екрана з такими самими функціями угорі дисплея у межах досяжності однієї руки. Після того як ви скористалися потрібними функціями за допомогою режиму One-handed mode, просто натисніть на чорну область біля зменшеного варіанта екрана, щоб знову повернути його до попередніх розмірів.

Розтягніть екран за допомогою функції Gesture Controls (жестове управління)

Бажаєте по максимуму отримати з вашого безмежного AMOLED дисплею? У лінійці Galaxy S10 за активізації функції Full-screen gestures (повноекранне жестове управління) зникає панель навігації унизу екрана, і ви можете виконувати ті самі дії простими рухами зліва, справа та з центру у нижній частині вашого екрана. Так не подобається? Налаштуйте по-іншому, поміняйте місцями «назад» і «нещодавні програми». Опція «головна» (або «домашня сторінка») залишається в центрі.

Безперебійна інтуїтивна система повного жестового управління в лінійці Galaxy S10 дає змогу прибрати панель навігації, що займає зайве місце на екрані. Щоб уникнути плутанини із позиціями щодо рухів, у самому низу екрана розміщені три ледь помітні сірі лінії. Активізація жестового управління надає вам доступ до повного набору можливостей екрана. Ця функція є провісником настання епохи безкнопочних пристроїв.

Візьми смарт-перерву із функцією Temporary Mute (тимчасовий беззвучний режим)

У світі, де цифрова залежність є звичайною справою, усе більше користувачів змушені застосовувати функцію Do not disturb («Не турбувати»). Вона приглушує всі дзвінки, сповіщення та медіа (якщо тільки не встановлено винятків), доки користувач її знову не вимкне.

Однак інколи користувачі, увімкнувши режим «Не турбувати» під час зустрічей або на час сну, ризикують проґавити щось важливе, якщо після цього вони забули увімкнути сповіщення. Активізуйте нову функцію Samsung Temporary mute (тимчасове вимкнення звуку), яка дає змогу користувачу до хвилини встановити час вимкнення звуку. Таким чином, після завершення зустрічі або вранці після пробудження пристрій без вашого втручання автоматично повернеться до попередньо встановлених звукових режимів, і ви не пропустите важливих повідомлень.

Налаштуйте пристрій на розумне споживання заряду за допомогою режиму Adaptive Power Saving

Режим Adaptive power saving (режим адаптивного управління використання заряду) у вашому смартфоні лінійки Galaxy S10 упродовж дня контролює роботу батареї, роблячи певні налаштування без вашого втручання, тим самим по максимуму збільшуючи її строк служби. Ґрунтуючись на AI-технології Samsung, режим Adaptive power saving mode «вивчає», які програми ви застосовуєте часто і підтримує їхню роботу, економлячи витрати заряду батареї на всі інші додатки.

У ситуаціях тривалого використання телефона, наприклад перегляду відео, під час гри або подорожей, пристрій автоматично вмикає режим енергозбереження для подовження часу роботи. Користувачі не завжди мають час, аби перевірити стан батареї та зробити відповідні налаштування, тому за них про це потурбується режим Adaptive power saving!

Shot Suggestion (порадник з фото) для дивовижних фотографій

За допомогою машинного навчанняя, розробленого на основі аналізу більш як 100 мільйонів зображень, функція Shot suggestion у лінійці Galaxy S10 допоможе вам зробити професійні фото. Щоб отримати найкращі кадри, для цього лише достатньо увімкнути функцію та дотримуватися підказок на екрані.

Функція Shot suggestion ідеально підходить для випадків, коли ви хочете отримати зображення людини або якогось місця у різному світлі, так як АІ пропонує цілу низку різних композиційних стилів. Особливо стане у пригоді ця функція для зйомок природи та пейзажів, наприклад горизонту, допомагаючи покращити пропорції та позиціювання (центрування). З AI-помічником ви підберете найкращі композиції для своїх фотографій!

Фотографуйте як профі з функцією Grid Lines (лінії сітки)

Лінії сітки важливі, коли берете кадр зверху, наприклад фотографуєте їжу, у такому разі камера втримує потрібний рівень.

Функція Grid lines у лінійці Galaxy S10 допоможе вам зробити якісні фото з позиції зверху. Після того як функція увімкнена у налаштуваннях, в центрі екрана з’явиться сітка з ліній, яка допоможе упевнитися, що телефон ви тримаєте правильно. Просто вирівняйте коло в центрі екрана відпоідно до підказок  – і вуаля! З цим справиться навіть новачок і зробить чудові кадри.

Режим сітки в лінійці Galaxy S10 неабияк знадобиться відеоблогерам, щоб гарантовано отримати чітке відцентроване відео, зняте за допомогою селфі-палки або схожого периферійного обладнання. Скористайтеся сіткою 3х3 в Galaxy S10 з іншими оптимізованими смарт-функціями камери – і очікуйте захопливі відгуки про ваші фото!

Дозвольте АІ-технології покращити свої фото за допомогою функції фоторедактора Style

Чи ви знали, що тепер АІ може редагувати ваші фотографії? Функція Style вперше з’явилася у лінійці Galaxy S10, вона використовує глибоке вивчення GAN (Generative adversarial network – генеративно-змагальна мережа), ретельно аналізуючи ваші фото, щоб упевнитись, що предмет чітко вирізняється на тлі, використовуючи при цьому різні ефекти, включаючи Color Pencil (кольоровий олівець), Comic (комічне), Watercolor (акварель) і Pastel (пастель). Ці яскраві ефекти по-різному використовуються для кожного окремого кадра і роблять знімок живим, ніби від був зроблений безпосередньо в такому вигляді

Усі ці функції включені у стандартний набір додатка Gallery Galaxy S10, даючи змогу користувачам легко обирати потрібні ефекти без встановлення якихось інших програм. Просто оберіть фото із своєї галереї, натисніть на іконці олівця унизу екрана та оберіть Style з меню more options (більше опцій) у верхній правій частині екрана. На відміну від попередньо встановлених фільтрів, завдяки ретельному вивченню AI відбувається підбір кращих ефектів, які найбільше пасуватимуть до ваших фото.

Перетворіться на мультяшного героя з функцією Mini Motion AR Emoji

У лінійці Galaxy S10 удосконалено програму AR Emoji завдяки функції Mini Motion. Новації стали можливі завдяки покращеній технології відтворення руху, що дає змогу користувачам у реальному часі бачити свою аватарку у повний зріст і в русі. Значно кращий дизайн персонажа, природні рухи та вирази обличчя – тепер ваша аватарка вміє робити все, що робите ви!

Функція Mini Motion у лінійці Galaxy S10 містить багатий набір інструментів для створення аватара, ви навіть можете створити друга для своїх дітей, аби вони разом з ним могли, наприклад, танцювати. З технологією відтворення руху, яка постійно розвивається, та можливістю копіювати навіть найменш помітну міміку, функція Mini Motion є прогресивним поглядом у новий дивовижний світ персоналізованого відтворення рухів.

comments powered by Disqus
 
Top