Huawei запускає пакет безкоштовних послуг

Huawei запускає пакет безкоштовних послуг

Користувачі смартфонів можуть забути про проблеми, які їх найбільше турбують у роботі пристроїв. Huawei випускає пакет комплексних послуг, доступний для власників смартфонів компанії.

Huawei разом з IPSOS провела загальноєвропейське опитування клієнтів, щоб дізнатися про найбільш вразливі елементи мобільних пристроїв або проблеми, пов’язані з роботою смартфонів. Онлайн-дослідження проводилося в червні 2019 року серед споживачів віком 18-55 років у регіоні CEE & Nordics (Центральна та Східна Європа, Північні країни).

Програма Huawei Cares допоможе власникам нових смартфонів компанії забути про проблеми: пошкодження екрана, збої роботи акумулятора або зарядного порту та помилки ПЗ.

Респонденти занепокоєні втратою даних, що зберігаються на пристроях (63%), збоями роботи акумулятора (59,45%) або можливістю залити смартфон водою (55,78%). Користувачі погоджуються, що виробники мобільних пристроїв повинні вжити додаткових заходів і підтримати їх у разі проблем із технікою (87,50%). Також вони вважають, що вартість заміни пошкодженого скла зависока (91,80%).

Допомога у разі потреби

Програму буде запущено 10 липня. Усі користувачі нових смартфонів Huawei серії P30 (Huawei P30 Pro, Huawei P30, Huawei P30 lite), які будуть придбані з 10 липня до 31 липня, зможуть одноразово замінити пошкоджене скло (переднє та заднє) протягом 12 місяців після придбання.

Додатково в офіційному сервісному центрі кожного останнього тижня місяця з четверга до суботи проходитимуть «сервісні дні». Користувачі всіх пристроїв Huawei зможуть безкоштовно отримати послуги сервісного обслуговування та чистки пристроїв, а також отримати знижки на запчастини для пристроїв, що вже не на гарантії.

Важливо, що всі ремонтні роботи в авторизованих сервісах Huawei будуть виконані з увімкненим спеціальним режимом (Repair mode). Саме тому користувачі можуть не турбуватися про конфіденційність інформації. Цей режим гарантує безпеку персональних даних, що зберігаються на пристроях, під час ремонту.

comments powered by Disqus
 
Top