HMD Global, Google і CGI разом працюватимуть над безпекою даних телефонів Nokia

HMD Global, Google і CGI разом працюватимуть над безпекою даних телефонів Nokia

Компанія HMD Global, виробник телефонів Nokia, оголосила про початок партнерства з Google Cloud і CGI, щоб перенести дані про активації своїх смартфонів та їхню продуктивність у регіональний центр обробки даних Google Clould у Гаміні, (Фінляндія). Зберігання даних у Фінляндії дозволить підвищити якість роботи пристроїв під брендом Nokia й рівень обслуговування користувачів.

Завдяки багатим аналітичним можливостям і технології машинного навчання Google Cloud, а також кваліфікації CGI у сфері хмарних технологій і аналітики даних, HMD Global отримала можливість максимально задіяти аналітичну обробку даних, щоб зробити пристрої Nokia ще зручнішими для користувачів у всьому світі. Першими почнуть працювати з новим центром останні смартфони компанії (Nokia 4.2 і моделі, випущені після неї). Дані з більш ранніх моделей смартфонів Nokia будуть перенесені пізніше цього року, після їх оновлення до Android Q.

Додаткові рівні безпеки, контролю та аналітики на вашому смартфоні Nokia

Цей крок також є продовженням курсу HMD Global на повну відповідність усім стандартам і законодавству ЄС, що застосовуються у сфері безпеки, включно з європейськими регламентами конфіденційності даних, такими як Загальний регламент щодо захисту даних (General Data Protection Regulation, GDPR). Нове рішення для обробки даних HMD Global, створене у співробітництві з CGI і Google Cloud, також відповідає принципам GDPR, а всі дані про активації смартфонів і їхню продуктивність, які компанія збирає, доступні лише їй.

Для забезпечення зв’язку між сервером збору даних і смартфонами Nokia компанії CGI вдалося створити інфраструктуру світового класу з ефективно опрацьованою архітектурою і оптимізованою структурою витрат. Завдяки напрацюванням CGI у сфері поглибленої аналітики HMD Global зможе максимально реалізувати потенціал такого рішення, ретельно відстежуючи його роботу та за необхідності коригуючи її.

comments powered by Disqus
 
Top