Павербанк TP-Link TL-PB10000 - енергія, яка завжди з тобою!

Павербанк TP-Link TL-PB10000 - енергія, яка завжди з тобою!

Серед такої великої кількості павербанків, доволі тяжко зробити легкий і правильний вибір. Адже одвічне питання «ціна-якість» серед павербанків - вже не допомагає. Оскільки більшість виробників пропонують цікаві варіанти із гарним цінником та чудовою якістю. А деякі ще й вправно виділяються оригінальним дизайном чи іншими «фічами».

Ну що ж, давайте подивимось чим буде дивувати універсальна батарея TL-PB 10000 від TP-Link!

Особливості:

 • Акумулятор ємністю 10 000 мАг
 • Більша кількість циклів заряджання, адже ємності пристрою вистачить для 4-х зарядок iPhone 8
 • Функція Turbo Recharge з силою струму в 2,1 А
 • Літій-полімерний акумулятор є більш безпечним
 • Power Bank та пристрої можуть заряджатись одночасно

Комплектація

В упаковці:

 • Павербанк TL-PB 10000
 • Кабель MicroUSB - USB
 • Інструкція користувача
 • 2-ворічна гарантія

Дизайн

Дизайн павербанку доволі простий. Чорний продовгуватий блок із шорсткою поверхнею. Але хочеться зауважити, що він досить легкий, як для своїх габаритів. А все - завдяки використанню літій-полімерного акумулятора, який широко використовується у преміальних цифрових пристроях. Такий тип акумулятора завоював свою прихильність завдяки безпечності, компактності та маленькій вазі. А отже, його без проблем можна брати із собою як на роботу чи подорож, так і на ранкову пробіжку!

Ще один його плюс – це його продовгуваті та доволі тонкі бічні грані, що роблять його досить ергономічним.

Отож, зверху зарядного пристрою розташовано 4 індикатори зарядки, що підсвічуються білим кольором. Також тут розташований логотип «tp-link».

Нижня частина містить логотип та інші знаки сертифікації.

Верхня бічна грань має три розніми: 2 порти USB та один - microUSB.

Права бічна грань зверху має клавішу увімкнення /вимкнення портативного зарядного пристрою.

Функціонал

Отже, Power Bank має 2 високошвидкісні розумні порти зарядки, які визначають підключені пристрої та забезпечують адаптивну силу струму (максимум 2,1А). Зі слів самого TP-Link, “завдяки технології розумної зарядки, Power Bank оптимізований для пристроїв iOS та забезпечить на 65% більш швидку зарядку у порівняні з оригінальною зарядкою для iPhone. А розумні порти зарядки здатні встановлювати відповідну для пристроїв потужність для пристроїв з різними ємностями акумулятора”.

Завдяки вхідному струму 5 В/2,1 А павербанк TL-PB 10 000 здатен повністю зарядитись протягом 4,8 годин. Знову ж таки, так заявляє виробник на своєму сайті.

На практиці, мій смартфон iPhone 7 Plus  був заряджений від павербанку з 0% до 40% за 40хв. Сам же він при повному розрядженні зарядився за 5 год від порта ноутбука.

Також зовнішній зарядний пристрій дозволяє здійснювати паралельну зарядку, тобто - заряджати павербанк та пристрій, що підключений до нього.

А ще портативна зарядка має численні сертифіковані функції захисту, що гарантують надійну подачу живлення вашим пристроям. Отож, він захищений від короткого замикання, перенапруження, енергоперезавантаження, підвищеного заряду, перезарядки та перегрівання. Як то кажуть, безпека - перш за все!

Пристрій сумісний з iOS, Android, Windows та іншими пристроями з зарядкою через USB. Але, якщо у вас не порт USB, то потрібно мати додатковий кабель із потрібним портом для того, щоб зарядити свій смартфон - що я і зробив.

Висновок

Підбиваючи підсумок, хочеться сказати, що павербанк TL-PB 10 000, завдяки достатньо мінімалістичному та витонченому дизайну, легкій вазі і великій ємності - ідеально підходить для подорожей,  відпочинку, спорту та роботи. А дворічна гарантія, сертифікована безпека, паралельна і швидка двопортова зарядка  та літій-полімерний акумулятор - є важливими факторами, щоб обрати цей павербанк на кожен день.

Характеристики

Об'єм: 10 000 мАг

Вхід: 5 В/2,1 А

Вихід: 5 В/2,1 А

Інтерфейс:

 • 1 порт Micro USB
 • 2 смарт-порти
 • 1 світлодіодний індикатор рівня заряду

Сумісність: пристрої на iOS, Android, Windows та інші з зарядкою через USB

Вага: 213 г

Розміри: 153.8×65.5×13.7 мм

comments powered by Disqus
 
Top