Nokia 2.2: новітній функціонал штучного інтелекту та Android за доступною ціною

Nokia 2.2: новітній функціонал штучного інтелекту та Android за доступною ціною

HMD Global, дім для телефонів Nokia, сьогодні анонсував випуск нової моделі — Nokia 2.2. Серед переваг новинки — зйомка в умовах слабкого освітлення з використанням передових технологій AI, окрема кнопка для виклику Google Асистенту, а також доступна ціна. Nokia 2.2 стане першим смартфоном Nokia серії 2, що увійде до програми Android One. Він отримає ОС Android останньої версії, а також сучасний 5,7-дюймовий екран із акуратним вирізом для фронтальної камери. Nokia 2.2 буде постачатися з ОС Android Pie, але згодом користувачі отримають можливість оновитися до останньої версії Android Q. Виробник обіцяє 2 роки оновлень ОС і 3 роки щомісячних оновлень безпеки, що дозволить дати користувачами доступ до всіх інновацій Android.

AI для зйомки в умовах слабкої освітленості, технології для полегшення щоденних задач

Nokia 2.2 за доступною ціною надає просунуті технології, такі як обробка зображень на базі AI для зйомки за умов низької освітленості з підвищенням деталізації знімків навіть у складних ситуаціях. Так, камера робить декілька знімків поспіль і за допомогою складного алгоритму поєднання отримує усереднене зображення з кращою експозицією, більшою деталізацією і меншою кількістю шуму. Знімаючи в HDR-режимі, ви отримаєте знімки з яскравими кольорами і широким динамічним діапазоном. А Google Фото виділить ваші знімки на тлі інших — з такими функціями, як Colour Pop або Beautify ви можете акцентувати об'єкт зйомки, розфарбувати чорно-білі фотографії або підкреслити риси обличчя, щоб робити чудові селфі.

Крім того, користувачі Nokia 2.2 отримають доступ до таких трендових функцій, як розблокування за обличчям і Google Lens. Nokia 2.2 — один із перших телефонів у своїй категорії з розблокуванням за обличчям, що спрощує роботу з пристроєм. На відміну від смартфонів інших виробників, тут функція розблокування за обличчям побудована на AI з використанням алгоритмів глибокого навчання і визначенням ідентичності, що дозволяє їй працювати швидко, точно й безпечно. За допомогою Google Lens ви можете шукати в інтернеті те, на що наводите камеру. Якщо вам сподобається якась річ, ви зможете швидко дізнатися, де її можна придбати. Наведіть об'єктив на обкладинку якого-небудь музичного альбому, щоб відкрити для себе нову музику або прослухати її на одному із стрімінгових сервісів.

Nokia 2.2 також наслідує останні тенденції в дизайні екранів. Дисплей займає всю передню грань пристрою та має акуратний виріз під фронтальну камеру вгорі. В результаті пристрій має компактний за сьогоднішніми мірками розмір. З достатньо великим розміром екрану ( діагональ — 5,71 дюйми) Nokia 2.2 зручно користуватись однією рукою. Екран HD+ яскравістю 400 ніт забезпечує позитивні враження від роботи з телефоном. Смартфон працює на чотирьох'ядерному чіпсеті MediaTek A22, що оптимізує енергоспоживання, тому заряду акумулятора вистачає на цілий день.

Nokia 2.2 допоможе користувачам у самовираженні: для нього будуть доступні змінні панелі Nokia Xpress-on. На панель нанесена спеціальна нанотекстура, що надає поверхні прекрасного глянцевого блиску, а кольорам — додаткової насиченості. Панелі Nokia Xpress-on будуть доступні в пісочному, рожевому, блакитному і зеленому кольорах.

Швидкий доступ до Google Асистенту однією кнопкою

Nokia 2.2 — найдоступніший на сьогодні смартфон у лінійці, попри це тут є окрема кнопка для запуску Google Асистенту. Тепер ви можете швидко ставити Google Асистентові питання, що вас цікавлять, прокладати маршрут, подзвонити кому-небудь або просто попросити його щось для вас зробити. Google Асистент активується лише одним натисканням кнопки, а після тривалого натиску можна віддавати складні команди й виконувати декілька завдань одночасно.

Телефони Nokia з часом стають тільки кращими

Nokia 2.2 — перший смартфон Nokia серії 2, що увійде до програми Android One. У повній відповідності з обіцянкою виробника підтримувати ОС своїх пристроїв а актуальному стані, телефон повністю готовий до оновлення Android Q.

Nokia 2.2 працює під управлінням Android 9 "з коробки" і має багатий функціонал, що підвищує якість цифрового життя (digital wellbeing), а саме панель моніторингу, таймер додатків, режим Wind Down для відпочинку і допрацьований режим "Не турбувати". Тепер ви можете відстежувати використання пристрою і відключати всі візуальні сповіщення, робити перерви в роботі з ними, коли це вам потрібно. Інші функції, наприклад Slices і App actions, передбачають ваші дії, що забезпечує інтеграцію додатків і швидкий доступ до дій, які допоможуть вам ефективніше справлятися з завданнями. Крім того, функція Адаптивна батарея дозволяє обмежити витрачання заряду додатками, що використовуються рідко.

Як й інші смартфони Nokia, Nokia 2.2 входить до програми Android One, а тому отримає актуальну ОС Android із усіма новітніми функціями. Смартфони Nokia, що беруть участь у програмі Android One, пропонують велике сховище для медіафайлів, показують хорошу автономність без додаткового налаштування та гарантовано отримують оновлення безпеки впродовж 3 років і оновлення ОС впродовж 2 років. Як й у випадку з іншими смартфонами Nokia, тут не передбачається додаткове ПЗ, теми оформлення або модифікації призначеного для користувача інтерфейсу — ніякі приховані процеси не витрачатимуть заряд батареї і не будуть заповнювати пам'ять.

Доступність

Nokia 2.2 надійде у продаж за середньоринковою глобальною ціною 99 євро. На українському ринку модель очікується в липні та буде доступна у сталевому та чорному кольорах.

comments powered by Disqus
 
Top