Нова версія EMUI 9.1 від Huawei ― вже в Україні

Нова версія EMUI 9.1 від Huawei ― вже в Україні

Підрозділ Huawei Consumer Business Group (BG) оголошує про оновлення фірмової оболонки EMUI до версії 9.1 у низці смартфонів. Власники моделей серії P30 і P30 lite зможуть відчути переваги нової версії оболонки вже цього тижня.

Посилений захист даних користувача

У світлі особливої уваги до безпеки нова версія оболонки гарантує підвищений захист даних споживачів. Усі встановлені додатки відповідають вимогам безпеки. EMUI 9.1 дозволяє виявити і знешкодити спроби крадіжки інформації, несанкціонованого дистанційного доступу до смартфона, передачі шкідливих файлів, системних атак і шахрайства, а також запобігти втраті даних.

Крім того, з'явилися додаткові функції захисту. Наприклад, File Safe дозволяє захистити окремим паролем обрані документи, фото або відео. Весь обраний контент зашифрований і захищений вашим ключем, і тільки ви можете отримати до нього доступ.

Подібним чином працює і функція App Lock ― якщо ви хочете убезпечити певні додатки від доступу сторонніх осіб, то можете встановити для них пароль. Якщо хтось захоче відкрити програму, він повинен буде ввести правильний пароль / пройти ідентифікацію за відбитком пальця або розпізнавання обличчя. Це запобігає несанкціонованому доступу до заблокованих додатків і захищає вашу конфіденційність.

Password vault ― це менеджер логінів і паролів для додатків та акаунтів користувача. Всі паролі зібрані і зберігаються в спеціальній захищеній зоні на телефоні, при цьому вони додатково зашифровані. Крім зберігання, Password vault автоматично вводить паролі, коли користувач хоче відкрити програму або увійти в обліковий запис.

Геймінг

EMUI 9.1 пропонує любителям ігор нову версію технології графічного прискорення GPU Turbo 3.0, яка забезпечує кращий сенсорний відгук, оптимізоване споживання ресурсів і заряду, підтримку 26 ігор, прискорену обробку графіки, а також режим гри full screen. Для найбільш популярних ігор, таких як Kings of Glory, Honkai Impact 3, Mobile Legend тощо, було суттєво знижено споживання потужності процесора, що дозволяє насолоджуватися геймінгом без затримок.

Інтерфейс

У EMUI 9.1 інтерфейс користувача став більш інтуїтивним: помітно спростилися настройки, на 20% зменшилася кількість елементів конфігурації.

З'явилося більше корисного простору екрана FullView, яким легко керувати однією рукою і за допомогою жестів. При цьому враховані особливості роботи з екраном як для правшів, так і для лівшів.

Серед нових функцій користувача також з'явилася можливість одночасного входу в один додаток з різних акаунтів.

Серед інших новинок ― зручне перенесення даних зі старого телефону на новий. Контакти, фотографії, відео та документи тепер можна легко копіювати з підтвердженням в один клік без ПК і використання інтернет-трафіку.

Мультимедіа

З оновленням EMUI 9.1 з'явився новий режим Moon mode для якісної зйомки місячних пейзажів. Виявляючи місяць, Master AI автоматично активує «Місячний режим» і відповідним чином коригує налаштування.

Також була додана можливість створювати короткі 10-секундні відеоролики в один дотик. Відеоредактор, що самонавчається, тепер використовується замість стороннього додатка Quik і дозволяє користувачам налаштовувати музику та спецефекти, а також слоу- і фастмоушн-відео.

Серед інших мультимедійних нововведень ― можливість встановлювати відеосигнали виклику на вхідні дзвінки, в тому числі музичні кліпи або відео з особистого архіву для певних контактів.

Смарт-функції

Функція OneHop дозволяє легко обмінюватися контентом, переглядати і записувати зображення зі сполученого ПК Huawei без підключення до інтернету. За 1 хвилину можна поділитися 2 ГБ відео або 500 фото. При цьому телефон повинен підтримувати NFC і перебувати достатньо близько до комп'ютера.

Особливості оновлення EMUI до версії 9.1

Оновлення оболонки до нової версії у восьми моделях смартфонів Huawei здійснюватиметься поетапно за заздалегідь визначеним графіком. При цьому оновлення EMUI у всіх смартфонах кожної моделі займе кілька тижнів.

Графік оновлення EMUI 8 до EMUI 9.1 залежно від моделі смартфона

Модель смартфона Huawei

Період оновлення до EMUI 9.1

P10

липень-серпень

P10 Plus

липень-серпень

P20 lite

червень

P smart+

липень

P smart

серпень

P20

липень

P20 Pro

липень

Mate 10 Pro

липень-серпень

comments powered by Disqus
 
Top