В Україні стартували продажі нових гігабітних роутерів TP-Link

В Україні стартували продажі нових гігабітних роутерів TP-Link

TP-Link виводить на український ринок нові гігабітні роутери Archer С2300 та Archer A7.

TP-Link Archer С2300

Швидкий та високотехнологічный роутер, призначений для вимогливих користувачів, яким потрібна сучасна та безпечна мережа. Завдяки технології NitroQAM модель Archer C2300 гарантує високу швидкість Wi-Fi - до 1625 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 600 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Роутер відмінно впорається з мережевими іграми PUBG і Fortnite, потоковим 4К-відео та обміном великих файлів. 2-ядерний процесор Broadcom с тактовою частотою 1,8 ГГц забезпечує високу швидкість передачі даних, стабільне підключення великої кількості пристроїв та одночасно працюючих додатків. Технологія MU-MIMO дозволяє одночасно підключати до мережі велику кількості пристроїв, збільшує пропускну здатність та допомагає забути про розриви з’єднання. Також пристрій підтримує технологію Range Boost. Вона покращить підключення до пристроїв, які розташовані далеко від роутера або гірше приймають сигнал.

Archer C2300 підтримує надійне та безпечне OpenVPN та PPTP VPN-підключення, а також використовує функцію VPN Acceleration для збільшеня швидкості з’єдання. Всі дані, які ви передаєте, будуть надійно захищені за допомогою функцій VPN та TP-Link HomeCare – штатного захисного пакета, до складу якого входять антивірус та функції батьківського контролю.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer C2300 складає 4499 грн.

TP-Link Archer A7

Простий та надійний гігабітний роутер, який надає в розпорядження користувача всі базові переваги пристроїв цього класу. За сукупної пропускної здатності до 1,75 Гбіт/с швидкість з’єднання може досягати позначки 1,3 Гбіт/с на частоті 5 ГГц і 450 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Прості завдання – наприклад, читання електронної пошти та перегляд web-сторінок - можуть виконуватись на частоті 2,4 ГГц, а для мережевих ігор або перегляду HD-відео, які вимагають високої пропускної здатності, рекомендуємо переключитися на частоту 5 ГГц.

Три зовнішні двохдіапазонні антени забезпечують високу шкидкість з’єднання на великій відстані. Це сприяє збільшенню зони покриття Wi-Fi і допамагає встановити надійне з’єднання в будь-якій точці вашого дому або офісу.

Порт USB 2.0 робить Archer A7 справжнім медіа-центром. Вы зможете підключити до роутера жорсткий диск та створити файлове сховище всередині мережі або віддалено підключитись до FTP-сервера. Ну а використання одного гігабітного порту WAN і чотирьох гігабітних портів LAN дозволяє досягти більш високої швидкості під час Ethernet-підключення. Додатковими перевагами нової моделі стануть функція батькіського контролю, підтримка IPV6 та можливість управління через додаток TP-Link Tether.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer A7 складає 2499 грн.

comments powered by Disqus
 
Top