Нова лінійка смартфонів HONOR 20 Series

Нова лінійка смартфонів HONOR 20 Series

Сьогодні у Лондоні міжнародний бренд HONOR офіційно представив свою першу лінійку смартфонів, до якої увійшли такі моделі, як HONOR 20 LITE, HONOR 20 та HONOR 20 PRO. Нова серія відображає відданість бренду молодіжним трендам дизайну та можливостям камери.

Нова лінійка HONOR 20 привертає увагу завдяки першому в світі динамічному голографічному дизайну і камері 48 МП з технологією штучного інтелекту (AI). Саме завдяки чотирьохмодульній камері смартфон HONOR 20 PRO отримав 111 балів у рейтингу DxOMark і посів третє місце. Ціна смартфонів HONOR 20 та HONOR 20 PRO складе 499 та 599 євро відповідно, а ціни на смартфон HONOR 20 LITE починаються від 299 євро.

Флагманська якість чотирьохмодульної камери з технологією AI, яка отримала третє місце у рейтингу DxOMark

Чотирьохмодульна основна камера отримала матрицю Sony IMX586, а також підтримку режиму Ultra Clarity з технологією AI і режим нічної зйомки AIS Super Night Shot. Чотири модуля основної камери – це основний модуль 48 МП, ширококутна камера 16 МП, телефото об'єктив 8 МП та модуль для макрозйомки 2 МП, який дозволяє робити фото з близької відстані. Саме ці чотири камери допомогли HONOR 20 отримати 111 балів в рейтингу DxOMark.

Лінійка HONOR 20 також вражає інноваційним режимом нічної зйомки AIS Super Night Shot і кращою на ринку діафрагмою F1.4. Завдяки AI технології багатокадрової стабілізації і поліпшеному алгоритму, цей режим дозволяє отримувати чіткі нічні фотографії з високою яскравістю, меншою кількістю шуму і кращим збереженням кольору. Завдяки ширококутній діафрагмі F1.4 через об'єктив проходить більше світла, і користувачі можуть робити детальні знімки навіть в умовах слабкого освітлення.

Чотирьохмодульна основна камера з технологією AI гарантує відмінну якість знімків, зроблених в денний час завдяки AI режиму Ultra Clarity (ультрачіткість). При активації даного режиму подвійний модуль нейронних обчислень (NPU) і подвійний співпроцесор для обробки зображень (ISP), інтегровані в 7-нанометровий процесор Kirin 980 з підтримкою AI, поєднають кращі зі зроблених знімків в одне 48 МП фото. Завдяки ширококутній камері кут зйомки складає 117°. Оптичний стабілізатор зображення (OIS) змушує крихітні гіроскопічні датчики швидко реагувати на рух і робить більш чіткі знімки під час ручної зйомки.

З камерою макрозйомки 2 МП користувачі зможуть робити знімки з нових ракурсів, які не доступні людському оку. Ця камера дозволяє знімати з відстані 4 см, що ідеально підходить для фотографів, які знімають природу. Наближення об'єкту зйомки за допомогою триразового оптичного зуму, п'ятикратного гібридного зуму, тридцятикратного цифрового зуму тепер можливо без втрати якості. Ця функція буде корисною для фотографів, які знімають дику природу, або стріт-фотографів, які прагнуть зберегти життя міста у всіх його деталях.

Найновіша технологія динамічної голографії

Нова лінійка HONOR 20 представляє першу в історії бренду HONOR скляну задню панель, створену за допомогою технології динамічної голографії Triple 3D Mesh від HONOR. Процес створення задньої панелі складається з двох етапів. Нижній шар виготовляється шляхом нанесення мільйонів мініатюрних призм, що нагадують діаманти. Після завершення цього складного процесу дизайнери додають два додаткових шари: перший – це скло, а другий – один з кольорів лінійки. Коли світло проходить через призми у глибинному шарі, він відбивається та заломлюється в усіх напрямках.

Серія HONOR 20 представлена у кольорах Phantom Black, Midnight Black, Sapphire Blue, Phantom Blue. Виробництво панелі з об'єднанням різних шарів відбувається в умовах вакууму під тиском і при певній температурі. Результатом є оптичний ефект глибини, який виділяє серію HONOR 20 серед її попередників. Через складний процес виробництва з кожних 100 задніх панелей тільки 20 проходять процедуру внутрішнього контролю.

Неперевершений користувацький досвід

Кредо бренду HONOR «Завжди краще» дозволило розробникам досягти більшого, ніж просто використання текстури і кольорового дизайну задньої скляної панелі з технологією динамічної голографії. Смартфони лінійки HONOR 20 можуть похвалитися 6,26-дюймовим екраном, який займає 91,6% передньої панелі, та камерою діаметром 4,5 мм, яку вбудовано в екран.

Сканер відбитка пальця розташований на правій стороні алюмінієвої рамки для зручного використання. Асиметричне L-подібне розташування камер дозволило використовувати батарею об'ємом 4 000 мАгод, яка гарантує цілий день автономної роботи. У серії HONOR 20 також представлено систему охолодження на основі графену Graphene cooling sheet technology, яка розсіює тепло і, таким чином, підтримує оптимальну продуктивність.

Лінійка HONOR 20 оснащена кращою в галузі технологією GPU Turbo 3.0, яка підвищує ігрові можливості смартфона. Розроблена на основі вимог користувачів лінійка HONOR 20 підтримує 25 топових мобільних ігор, включаючи Fortnite, мобільну версію PUBG та Arena of Valor.

Крім відео- та ігрової продуктивності, користувачі оцінять технологію об'ємного звуку Virtual 9.1, що працює на базі технології Histen 6.0. Вперше ця передова технологія представлена на смартфонах. Virtual 9.1 підтримується більшістю провідних і бездротових навушників. Смартфон також має вбудований подвійний мікрофон з функцією шумопоглинання.

comments powered by Disqus
 
Top