TP-Link Neffos C7 Lite: новий доступний смартфон з підтримкою 4G

TP-Link Neffos C7 Lite: новий доступний смартфон з підтримкою 4G

Компанія TP-Link виводить на український ринок TP-Link Neffos C7 Lite – недорогий та надійний смартфон з FullView-екраном, 8-мегапіксельною камерою та підтримкою стандарту 4G.

Neffos C7 Lite – це доступний та практичний смартфон, який виділяється на тлі конкурентів завдяки викристанню FullView екрану з співвідношенням сторін 18:9 та діагоналлю 5,45”. Нова модель працює під управлінням 4-ядерного процесора Mediatek MTK MT6739WA, в неї 1 ГБ оперативної та 16 ГБ власної пам’яті з можливістю розширення за допомогою карти MicroSD ємністю до 128 ГБ. В той же час рівень продуктивності системи залишається достатньо високим - адже новинка працює під управлінням операційної системи Android Go, яка потребує значно менше системних ресурсів, ніж класична ОС Android.

Додатковими перевагами TP-Link Neffos C7 Lite стали підтримка швидкісного стандарту зв’язку 4G та наявність чудових за мірками свого класу камер - основної 8 Мп та фронтальної 5 Мп.

C7 Lite може одночасно працювати з двома SIM-картами, оснащений акумулятором на 2200 мАг. Також нагадаємо, що на всі смартфони TP-Link Neffos надається 2-річна офіційна гарантія від виробника.

TP-Link Neffos C7 Lite постачається в cірому кольорі, а его рекомендована роздрібна ціна складає 1999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top