Режим зйомки Dual-View у смартфонах Huawei P30 і P30 Pro тепер доступний у всьому світі

Режим зйомки Dual-View у смартфонах Huawei P30 і P30 Pro тепер доступний у всьому світі

Від сьогодні компанія Huawei починає оновлення інтерфейсу EMUI 9.1 до версії B153. Завдяки цьому оновленню власники Huawei P30 і P30 Pro можуть використовувати одну з найбільш захопливих та інноваційних функцій для камер смартфонів: режим зйомки Dual-View.

За допомогою цього режиму користувачі можуть створювати відео з ефектом розділеного екрана, одночасно використовуючи основну камеру і зум-об'єктив. При цьому на екрані можна побачити дві перспективи однієї сцени. Huawei першою використала цю передову технологію для камери смартфона. Компанія продовжує розробляти інноваційні рішення та надавати користувачам нові можливості для розкриття їхніх творчих здібностей в області відеографії.

Ключові особливості режиму Dual-View у смартфонах P30 і P30 Pro:

  • зйомка з захопленням широкої сцени і навколишніх об'єктів;
  • одночасне збільшення об'єктів завдяки функції розділеного екрана;
  • одночасна зйомка сцени з двох різних ракурсів – панорамна і зйомка великим планом;
  • можливість регулювання кратності зуму;
  • зйомка художніх і креативних кадрів для яскравих спогадів.

Крім того, Huawei P30 Pro оснащений телеоб'єктивом з 5-кратним оптичним, 10-кратним гібридним і 50-кратним цифровим збільшенням. Також він оснащений унікальним сенсором SuperSpectrum, який захоплює на 40% більше світла для зйомки якісних фотографій і відео навіть в умовах слабкого освітлення з максимальним діапазоном ISO 409 600.

comments powered by Disqus
 
Top