Онлайн-захід ADATA Day з розіграшами та розпродажем

Онлайн-захід ADATA Day з розіграшами та розпродажем

Компанія ADATA Technology, провідний виробник високоефективних модулів DRAM, продуктів NAND Flash і мобільних аксесуарів, рада оголосити про старт події ADATA Day, присвячений 18-річчю компанії, а також проведення ребрендингу. Онлайн-захід буде складатися із розіграшу призів та розпродажу зі знижками. Подія розпочнеться 4 травня і триватиме до початку червня.

Лотерея "У майбутнє" на ADATA Day

Подія ADATA Day розпочнеться 4 травня і завершиться 3 червня. На веб-сайті заходу учасники зможуть створити повідомлення "У майбутнє" і відправити його в електронному вигляді обраним одержувачам у будь-який час протягом 2019 року.

Учасники, які успішно створять повідомлення, візьмуть участь у розіграші, де отримають шанс виграти кілька чудових призів, у тому числі GoPro HERO, iPad, Nintendo Switch, бездротову гарнітуру Erato Bluetooth і продукти ADATA, такі як AI920, MFi-сертифікований флеш-накопичувач Lightning і ударостійкий зовнішній жорсткий диск HD330. Чим більше повідомлень створить і відправить учасник, тим більше у нього буде шансів на перемогу. У розіграші зможуть брати участь користувачі з 50 країн світу.

Розпродаж від ADATA Day - знижки до 50%

Крім розіграшу призів, захід охопить розпродажі, котрі зроблять продукти ADATA і XPG доступними для споживачів зі знижками до 50%. В рамках промо-акції покупцям запропонують блок живлення ADATA A10050, зовнішній жорсткий диск HD650, зовнішній жорсткий диск HD710M Pro, твердотільний накопичувач SU630 і бездротова зарядка CW0050. Продукти XPG будуть включати ігрову мишу INFAREX M10 і твердотільний накопичувач SX8200 Pro NVMe M.2. Стимулюючі продажі зі знижками пройдуть у 18 країнах світу.

comments powered by Disqus
 
Top