CEE 2019: як відбулась наймасштабніша виставка електроніки та розваг в Україні

CEE 2019: як відбулась наймасштабніша виставка електроніки та розваг в Україні

Наймасштабніша виставка електроніки та розваг CEE 2019 – об'єднала головних гравців ринку споживчої електроніки, іграшок, геймінгу, техніки для дому та саду, автомобілів, електротранспорту та системної інтеграції. Це знакова подія для всієї IT галузі в Україні. В цьому році виставка об'єднала більше ніж 200 компаній-виробників, які представили відвідувачам кращі рішення на ринку.

З 5 по 14 квітня, у два етапи, на території заводу Tetra Pak Україна в місті Києві відбулася масштабна виставка CEE 2019 Spring.

Генеральний партнер виставки – компанія LG, інноваційний - TCL, технологічний – PlayStation, ігровий – Wargaming, офіційні партнери – Acer, Haier, Sony.

Компанії-учасники виставки та лідери світового ринку на першій фазі продемонстрували широкий спектр пропозицій: 

  • Споживча електроніка – найновіші моделі смартфонів, ноутбуків та планшетів
  • Техніка для дому та побутова техніка – товари та аксесуари для дому, побутова техніка усіх категорій, сучасні телевізори, а також аудіотехніка
  • Ігрова територія – найсучасніше устаткування та ігри, технології VR/AR, ігрові ПК, монітори, комплектуючі, гарнітури, периферія-єз, ігрові крісла, колекційні фігурки з ігрових всесвітів
  • Дитячий світ - іграшки і товари для дітей/підлітків від європейських та американських брендів
  • Територія системної інтеграції - загальна територія консолідованих та брендових рішень від понад 50 найвідоміших виробників мережевого та серверного обладнання
  • Автомобілі та електротранспорт - сучасні моделі авто та електрокарів із можливістю тест-драйву

 

 

Серед експонентів такі відомі компанії, як:  LG, SONY, TCL, Acer, Haier, PlayStation, Asus, 2E, Lenovo, Hitachi, Electrolux, Segway, HP, Ardesto, HTC Vive та багато інших.

В рамках виставки для відвідувачів відбулися презентації та виступи від провідних компаній: LG, SONY, TCL, ASUS, Haier. Під час заходів на головній сцені у залі було досить багатолюдно та проходили жваві дискусії.

Друга фаза виставки була більше ігрового формату. На стендах Wargaming, Asus, Razer, Cougar, HyperX та інших проходили різноманітні турніри та конкурси. Зокрема, був визначений чемпіон України з World of Tanks.

Кількість компаній-учасників, представлені експозиції, відомі спікери програми та професійна аудиторія виставки підтверджують, що саме на CEE визначається вектор розвитку електроніки та технологій в Україні.

В черговий раз виставка CEE підтвердила свою репутацію – головної платформи для зустрічей провідних гравців IT ринку, демонстрації нових ідей та технологій.

comments powered by Disqus
 
Top