Сімейство інтегрованих процесорів розширюється: AMD презентує новий Ryzen Embedded R1000

Сімейство інтегрованих процесорів розширюється: AMD презентує новий Ryzen Embedded R1000

Протягом виставки Taiwan Embedded Forum компанія AMD оголосила про розширення сімейства вбудованих продуктів Ryzen і представила новий процесор AMD Ryzen Embedded R1000 SoC. Попередня модель Ryzen Embedded V1000 SoC була досить успішною. Новий процесор має два ядра, забезпечує продуктивність чотирьох потоків, а також роботу безвентиляторних пристроїв з низьким енергоспоживанням для дисплеїв з роздільною здатністю 4К. При цьому Ryzen Embedded R1000 SoC оснащений найпередовішими рішеннями в області безпеки. Новинка від компанії AMD ідеально підходить для додатків на цифрових дисплеях, для високопродуктивних периферійних обчислень, мереж, тонких клієнтів тощо.

Такі компанії, як Advantech, ASRock Industrial, IBASE, Netronome, Quixant і інші вже розробляють продукти на базі процесорів Ryzen Embedded R1000. Крім того, Atari використовує високопродуктивну графіку Vega 3 і архітектуру процесора Zen на базі AMD Ryzen Embedded R1000 SoC для майбутньої ігрової системи Atari VCS.

Поповнення сімейства Ryzen Embedded

Процесор AMD Ryzen Embedded R1000, як і його попередник Ryzen Embedded V1000, забезпечує індустрію вбудованих рішень високопродуктивними пристроями з різноманітними мультимедійними можливостями і передовими функціями безпеки.

У цій сфері зростає попит на все більш захоплюючі візуальні образи, тому замовникам потрібні процесори, які зможуть підтримувати дисплеї з високою роздільною здатністю та примхливою графікою. Процесор AMD Ryzen Embedded R1000 підтримує до трьох дисплеїв з роздільною здатністю 4K і швидкістю до 60 кадрів у секунду, ща забезпечує можливості кодування / декодування H.265 (10b) і декодування VP93. Завдяки цьому виробники обладнання та систем мають змогу досягти того рівня візуальних вражень, якого чекають споживачі.

Крім того, Ryzen Embedded R1000 використовує такі ж передові функції безпеки, як і інші продукти з сімейства інтегрованих процесорів AMD. Наприклад, технології Secure Root of Trust і Secure Run забезпечують роботу пристроїв безпеки незалежно від того, підключені вони до периферійної обчислювальної мережі чи забезпечують роботу цифрового дисплея.

Швидке впровадження завдяки новим клієнтам

Компанія STRATACACHE, лідер в сфері клієнтських маркетингових технологій, зокрема, цифрових табло, використовує процесори AMD Ryzen Embedded R1000 і Ryzen Embedded V1000 в своїх нових системах цифрових відеоекранів, які обслуговують лінійки STRATACACHE, Scala, X2O Media і Real Digital Media. Завдяки платформі Ryzen Embedded ці відеосистеми гарантують чудову якість зображення 4K за рахунок неперевершеної продуктивності графічного процесора.

Надходження до продажу

AMD Ryzen Embedded R1000 стане доступним для виробників обладнання і систем у всьому світі в цьому кварталі і вже підтримується численними компаніями-виробниками апаратного і програмного забезпечення, включаючи Advantech, Alphainfo, ASRock Industrial, Axiomtech, DFI, iBase, Kontron, MEN, Mentor, Sapphire, zSpace і багатьох інших.

Крім того, процесор AMD Ryzen Embedded R1000 SoC підтримує доступну вже зараз систему Mentor Embedded Linux Flex OS, що дозволяє продовжувати тісну співпрацю між двома компаніями.

comments powered by Disqus
 
Top