TP-Link виводить на український ринок доступні Wi-Fi роутери з підтримкою стандарту 802.11ac

TP-Link виводить на український ринок доступні Wi-Fi роутери з підтримкою стандарту 802.11ac

TP-Link оголошує про старт продажів двох нових маршрутизаторів – 100-мегабітного Archer A5 та гігабітного Archer A6.

TP-Link Archer A5

На перший погляд ця модель мало чим відрязняється від TP-Link Archer C50 – одного з найбільш популярних 100-мегабітних роутерів з підтримкою швидкісного стандарту 802.11ac. Дійсно, дизайн Archer A5 привертає увагу завдяки знайомим глянцевим панелям і чотирьом зовнішнім антенам, які допоможуть збільшити швидкість з’єднання та зробити покриття бездротової мережі більш надійним та стабільним.

Archer A5 забезпечує високу пропускну здатність - до 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц і до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц (в результаті загальна пропускна здатність збільшується до 1,2 Гбіт/c). Крім цього, Archer А5 допоможе створити гостьову мережу та підтримує функцію батьківського контролю, завдяки якій ваші діти не зможуть грати в мережеві комп’ютерні ігри до пізньої ночі. Для управління та налаштування роутера можна використовувати фірмовий додаток TP-Link Tether, який легко встановлюється на будь-який пристрій з підтримкою ОС Android або iOS.

До додаткових переваг нового роутера можна віднести підтримку режиму «точка доступу», який створює додаткові можливості для масштабування мережі.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer A5 складає 949 грн.

TP-Link Archer A6

Цей гігабітний роутер дуже схожий на маршрутизатор TP-Link Archer C6 та підтримує усі основні функції більш ранньої моделі – гігабітне підключення, стандарт 802.11ac, управління через інтернет за допомогою додатку TP-Link Tether та технологію MU-MIMO, яка збільшує продуктивність роутера в 2 рази, одночасно передаючи дані 2 пристроям.

Найбільш важливою особливістю Archer A6 стала технологія Beamforming. Завдяки такому рішенню збільшується радіус дії мережі, а з’єднання з підключеним пристроєм стає більш надійним та стабільним.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Archer A6 складає 1499 грн.

comments powered by Disqus
 
Top