Потужні мобільні процесори другого покоління AMD Ryzen PRO та Athlon PRO

Потужні мобільні процесори другого покоління AMD Ryzen PRO та Athlon PRO

Нові комерційні ноутбуки на базі процесорів AMD Ryzen PRO та AMD Athlon PRO від HP і Lenovo забезпечують енергоефективну продуктивність, безпеку на рівні процесора та можливість обходитися без підзарядки протягом усього робочого дня.

Компанія AMD анонсувала доповнення до своєї лінійки процесорів PRO: мобільні процесори AMD Ryzen PRO другого покоління з графікою Radeon Vega і мобільні процесори AMD Athlon PRO з графікою Radeon Vega. Новинки забезпечують енергоефективність та продуктивність комерційних ноутбуків, найсучасніші функції безпеки, а також надійність і керованість промислового рівня. Вони дозволяють світовим виробникам ПК створювати широкий спектр бізнес-систем: від професійних ноутбуків преміум-класу до продуктивних мобільних ПК для повсякденного користування. Випуск перших комерційних систем від HP і Lenovo, а також інших виробників обладнання очікується в цьому кварталі, оновлення платформи з’являться пізніше у 2019 році.

Мобільні процесори Ryzen PRO 2-го покоління

Нові мобільні процесори AMD Ryzen PRO 3000-й серії на базі 12-нм техпроцесу забезпечують найкращу в своєму класі продуктивність (продуктивність багатопотокового процесора на 16% вища, ніж у конкурентів) і велику продуктивність пристрою.

Зокрема, нові мобільні процесори AMD Ryzen PRO забезпечують:

  • до 12 годин у режимі типового офісного навантаження або до 10 годин у режимі перегляду відео;
  • створення контенту на 14 % швидше, прискорення щоденних додатків для офісних завдань: від 3D-моделювання до редагування відео завдяки інтегрованій графіці Radeon Vega;
  • ефективний захист завдяки співпроцесору безпеки AMD, вбудованому в основний процесор Ryzen PRO;
  • 18-місячну підтримку драйверами після зняття з виробництва, дворічну гарантію на процесор, надійність промислового рівня і професійні інструменти керування, а також обмежену трирічну гарантію для виробників систем.

AMD також пропонує мобільні процесори Athlon PRO на базі архітектури Zen, надаючи ширший вибір мобільних процесорів для будь-якого бюджету.

Модель

Кіл-сть ядер/
потоків

TDP (Вт)

Максимальна/

базова частота

Графіка Radeon

Кіл-сть ядер графіки

Макс. частота GPU

Кеш L2+L3

AMD Ryzen 7 PRO 3700U

4/8

15 Вт

4.0/2.3 ГГц

Vega

10

1400 МГц

6 Мб

AMD Ryzen 5 PRO 3500U

4/8

15 Вт

3.7/2.1 ГГц

Vega

8

1200 МГц

6 Мб

AMD Ryzen 3 PRO 3300U

4/4

15 Вт

3.5/2.1 ГГц

Vega

6

1200 МГц

6 Мб

AMD Athlon PRO 300U

2/4

15 Вт

3.3/2.4 ГГц

Vega

3

1000 МГц

5 Мб

comments powered by Disqus
 
Top