Нова лінія холодильників LG з технологією Door Cooling+

Нова лінія холодильників LG з технологією Door Cooling+

LG розробив нову технологію зберігання продуктів і представив лінію холодильників LG з технологією Door Cooling+. Конструкція холодильника проста і зручна. Його мінімалістичний дизайн підвищує зручність у використанні і прикрасить інтер'єр вашої кухні. Інженери приділили особливу увагу розробці дизайну холодильника, прибравши зайві деталі і тим самим підвищивши зручність користування.

Свіжість

Ключовими індикаторами свіжості продуктів є стабільна температура і рівномірне охолодження. Нова лінія холодильників LG оснащена технологією Nature FRESH для природної свіжості. Вона містить в собі:

  • Технологію охолодження DoorCooling +. У верхній частині холодильника розміщений додатковий повітродув для рівномірного обдування полиць, а також кошиків на дверях холодильника. Технологія DoorCooling + від LG підтримує температуру всередині холодильника більш рівномірно і охолоджує на 32% швидше, ніж звичайна система.
  • Технологію охолодження LinearCooling. Її наявність дозволяє контролювати відхилення від заданої температури користувачем всього на ± 0.5℃. Завдяки цьому, на відміну від звичайної системи охолодження, збільшується тривалість зберігання продукту.
  • Зону зберігання FRESHBalancer з фірмовою технологією LG Moist Balance Crisper. Забезпечує оптимальні умови для зберігання овочів і фруктів за рахунок оптимального рівня вологості, завдяки зміні структури верхньої кришки - втрати за рівнем вологості менші на 60%.
  • Зону зберігання FRESHConverter дозволяє встановити оптимальну температуру для певного виду продукту, - 2 ℃ курка, м'ясо, 0 ℃ риба, 3 ℃ овочі.
  • Технологію Multi Air Flow – забезпечує рівномірний обдув полиць потоками холодного повітря.
  • З технологією Total No Frost – немає необхідності в розморожуванні, немає інею в холодильному і морозильному відділеннях.

Швидке охолодження – подача холодного повітря в холодильне відділення на 34% швидше, ніж без експрес-охолодження. Якщо продукти тільки куплені, ця функція допомагає зберегти їх на більш тривалий термін за рахунок інтенсивного обдування.

Енергоспоживання

Інвенторний Лінійний компресор (Inverter Linear Compressor) нового покоління дозволяє заощадити електроенергію до 32%. Тобто, вибравши модель А +++, споживач зможе 6 місяців безкоштовно користуватися холодильником. Інверторний Лінійний компресор працює тихіше до 25%, ніж звичайні компресори.

Зручність

Об’єм холодильника був збільшений на 27л за рахунок застосування нових ізоляційнихних матеріалів, стінки холодильника стали тоншими. Преміальна винна полиця доповнила перелік переваг, тепер можна зберігати до 5 пляшок вина. Оскільки продукти часто зберігаються у великих каструлях, наявність складної полиці в 2 складання дозволяє звільнити місце для високого і об'ємного посуду.

Крім того, холодильник оснащений модулем Wi-Fi з SmartThinQ. За допомогою спеціального додатку SmartThinQ ви зможете самостійно усунути несправність при збої в роботі. З його допомогою можна на відстані змінити температуру всередині холодильного і морозильного відділення. Ця функція особливо зручна, якщо споживач їде у відпустку. Адже стан холодильника можна перевірити за допомогою смартфона.

Дизайн

М'яке світлодіодне освітлення LED має більш тривалий термін служби, ніж звичайні лампи розжарювання і освітлює навіть в умовах великого завантаження холодильника продуктами, більш м'яке освітлення не дратує очей покупця.

Зручна квадратна ручка-кишеня виконана у стилі преміального дизайну. Нова лінійка холодильників LG має нульовий проміжок, який допомагає ставити холодильник впритул до стіни й відчиняти двері на 90°. Завдяки цьому ящики висуваються безперешкодно.

comments powered by Disqus
 
Top