LG G8 THINQ - лідер завдяки якості камери

LG G8 THINQ - лідер завдяки якості камери

Німецька неприбуткова організація VCX відмітила, що в нового смартфона G8ThinQ від LG найвища серед усіх моделей продуктивність камери.

Отримавши 77 балів зі 100 можливих, LG посіла перше місце станом на 26 березня 2019 року серед найновіших смартфонів, довівши, що новий телефон забезпечує високу якість зображення  навіть при не надто сприятливих умовах освітлення. Камера продемонструвала високі показники з точки зору контрасту, кольору й деталей. До того ж, VCX перевіряла швидкість автофокусування, швидкість зйомки, стабілізацію зображення, колір і шум, і виявила, що LG G8ThinQ має високі показники за усіма цими пунктами.

LG G8ThinQ оснащений декількома камерами для максимальної зручності користування. Серед них Z-камера для точного контролю ефектів розмиття фону до 256 рівнів. Завдяки цьому виходять глибокі знімки, які камери зі звичайною технологією зробити не можуть. Крім того, фронтальний стандартний об'єктив має передній датчик зображення 1,22 мкм, що приблизно на 10% більше, ніж у LG V40 ThinQ. Це дозволяє LG G8 ThinQ виробляти помітно чіткіші світлини.

Смартфон LG також пропонує функцію керування глибиною відео, яка гарантує, що об’єкти, які зазвичай важко піддаються зйомці, (наприклад, діти та домашні тварини), залишатимуться у фокусі. Аналізуючи відстань і глибину, ця нова функція дозволяє користувачам захоплювати саме те, що вони бачать своїми очима. Також LG G8ThinQ пропонує бездоганну естетику, включаючи задню камеру з нульовим виступом, що робить поверхню ідеально гладкою.

comments powered by Disqus
 
Top