Компанії FOX Networks Group і ВІА МЕДІА підписали контракт на довгострокову співпрацю в 2019-2022 роки

Компанії FOX Networks Group і ВІА МЕДІА підписали контракт на довгострокову співпрацю в 2019-2022 роки

Уже понад 10 років ВІА МЕДІА є агентом FOX Networks Group, яка представляє портфоліо телеканалів FOX, FOX LIFE, National Geographic, National Geographic Wild в Україні. Сторони підписали угоду про партнерство на наступні 3 роки.

«Ми раді нашій співпраці та пишаємося, що компанія FOX Networks Group довіряє нам і надає контент найвищої якості українським телеглядачам. Портфоліо компанії покриває практично всі інтереси телеперегляду: від документальних фільмів з голлівудськими акторами і серіалів, які дивляться мільйони людей по всьому світу до телепрограм про дику природу в найвіддаленіших куточках нашої планети. І все це можна дивитися в HD якості. Також, завдяки FOX Networks Group, український телеглядач має можливість дивитися такі серіали як «Гра Престолів» буквально на наступний день після прем'єри. Вважаємо це одним із кроків у боротьбі з піратством, оскільки тепер набагато легше дивитися улюблені серіали легально у провайдерів платного телебачення, а не шукати їх у піратів» - зазначив Євген Пилипченко, керівник групи дистрибуції ВІА МЕДІА.

«Вже багато років унікальний підхід FOX Networks Group до роботи з контентом приваблює мільйони телеглядачів в Україні. Наша мета - інвестування в створення якісного продукту і підвищення його доступності споживачу. Багаторічна співпраця з ВІА МЕДІА допомагає нам представляти українській аудиторії кращі канали на ринку платного телебачення» - повідомив Генеральний менеджер FOX Networks Group у Північно-Східній Європі - Родіон Принцевський.

comments powered by Disqus
 
Top