Beko CEE 2019: селфі з "Барселоною", запашна кава та конкурси

Beko CEE 2019: селфі з "Барселоною", запашна кава та конкурси

На острівці beko на виставці CEE 2019 вирує життя! Тут з усіх сторін можна знайти різноманітні товари для дому, серед яких пральні машини та пилососи, холодильники та дрібна побутова техніка. Однак тут зовсім не нудно, адже відвідувачів чекають конкурси, миттєве фото з лідерами Барселони та запашна кава, приготована на кавоварці beko.

Показати все

Фото з гумором на пам'ять:

На стенді компанії Beko були представлені новинки 2019 року: пральна машина з завантаженням 11 кг., і функцією пари - WTE11735XCST. Разом з нею, пральні машини «молодших» лінійок, наприклад WSTE7512BWW з завантаженням 7 кг., яка також оснащена функцією пари.

Також, відвідувачі змогли ознайомитись з новою сушильною машиною DPS7405GB5, з технологією Heat Pump (система сушіння за допомогою теплового насосу). Ексклюзивні моделі пилососів, широкий модельний ряд вбудовуваної техніки, холодильного обладнання та дрібної побутової техніки нікого не залишили байдужими.

Тож приходьте на виставку CEE 2019 7 квітня на стенд beko, друга фаза – 12-14 квітня 2019 року. Квитки можна придбати у касі виставки на вході або за посиланням: https://erc.ua/cee/uk/guest.html

comments powered by Disqus
 
Top