3D друк на CEE 2019: сучасний друк та малюнки з Polaroid та XYZ Printing

3D друк на CEE 2019: сучасний друк та малюнки з Polaroid та XYZ Printing

Polaroid та XYZ Printing запам’ятались відвідувачам ще під час CEE 2017, але цього разу бренди підготували кілька цікавих новинок. Як виглядають сучасні малюнки та повноколірний друк у тривимірному просторі можна побачити на виставці CEE 2019.

Показати все

Polaroid Play 3D ручка- це зручний та легкий пристрій, який за допомогою плавлення екологічного PLA пластику, дозволяє створити в просторі різноманітні вироби і фігури, та ще й з використанням яскравих кольорів.

З Polaroid Play можна досить швидко, а головне, із великим захопленням свторити унікальний подарунок близькій вам людині, або ж різноманітні моделі, чи просто – іграшку. Можливості справді безмежні!

Новинка в асортименті бренда - ручка 3D Polaroid ROOT PLAY PL-2002-00. Її особливість у матеріалі – це спеціальний пластик, який імітує дерево. Тому вона має і відповідний дизайн. Однак з ручкою можна використовувати і інші кольори нитки.

Відповідно, набір нитки WOOD (дерево) для ручки 3D Polaroid ROOT PL-2501-00 – теж новинка. Набір PLA нитки зі спеціального «дерев'яного» пластика.

А от поруч, на стенді компанії XYZprinting, вперше в Україні була представлена модель 3D-принтеру, що вміє друкувати кольорові пластикові вироби.

І це дійсно неймовірно, адже принтер не просто чергує кольори між собою, він їх змішує так, щоб утворився градієнт кольорів!

Ще одна новинка, яка ще ніде не була представлена - da Vinci Jr. WiFi Pro  (3FJPWXEU00E) — компактний 3D-принтер, сконструйований для професіоналів. Він працює з пластиковими нитками будь-яких виробників, що дозволяє оптимізувати якість друку в залежності від особливостей виробу. Деталізація виробів мене особисто дуже вразила!

Чого ще не було представлено на минулій виставці, так це портативний сканер. Ніколи б не могла подумати, що така, здавалось би, габаритна техніка може бути такою компактною.

3D Scanner 2.0 (3SH20XEU00D) — портативний недорогий 3D-сканер з високою роздільною здатністю, який вміє відправляти скан-копію предмета на комп’ютер.

Все це та багато іншого іншого можна побачити на виставці CEE 2019 6-7 та 12-14 квітня. Квитки можна придбати у касі виставки або за посиланням: https://erc.ua/cee/guest.html

comments powered by Disqus
 
Top