Haier на CEE 2019: холодильник завширшки 1 метр та практичні прально-сушильні машини

Haier на CEE 2019: холодильник завширшки 1 метр та практичні прально-сушильні машини

На стенді компанії HAIER уперше в Україні був представлений холодильник завширшки 1 метр та прально-сушильна машина із підсвічуванням. Серед інших цікавинок стенду можна відзначити телевізори, холодильники для вина та нові кольори та покриття холодильників, такі як темна нержавіюча сталь, кольорове скло та інші.

Показати все

Холодильник HB25FSNAAARU

Головна родзинка стенду Haier - холодильник НВ-25FSNAAARU. Він вразив своїми розмірами, адже його ширина становить один метр! а загальний об’єм - 685 літрів. Також ця модель має камеру MY ZONE та систему антибактеріального захисту АВТ.

Взагалі, на стенді можна було особисто переконатися у якості продукції HAIER та її зручності для користувача, ознайомитися з новішими технологіями у збереженні свіжості продуктів.

Серед таких технологій можна відзначити відділення, у яких регулюється не тільки рівень температури, але й рівень вологості, що сприяє тривалому збереженню корисних властивостей продуктів.

Також відвідувачів стенду зустрічає прально-сушильна машина HWD80-B14686 – це одна з моделей, що була представлена ще на IFA 2018.

Основні фішки:

- Завантаження (прання/сушка): 8/5 кг

- прання паром (бавовна, синтетика, дитячий одяг)

- підсвічування люку (як індикатор прання/сушки)

- спеціальна рельєфна поверхня барабану для делікатного, але продуктивного прання

Все це та багато іншого іншого чекає на вас на виставці CEE 2019 6-7 та 12-14 квітня. Квитки можна придбати у касі виставки або за посиланням: https://erc.ua/cee/guest.html

comments powered by Disqus
 
Top