Ноутбук серії TravelMate X5 — найлегша і найтонша модель Acer

Ноутбук серії TravelMate X5 — найлегша і найтонша модель Acer

Acer представила TravelMate X5 (X514-51), нову серію тонких і легких комерційних ноутбуків для малого й середнього бізнесу. Ці пристрої призначено для професіоналів, яким потрібні міцні та компактні пристрої, що підходять для частих ділових поїздок і можуть впоратися з великими навантаженнями.

Корпус TravelMate X5 виготовлено з високоякісних магнієво-літієвого та магнієво-алюмінієвого сплавів, тому він витримає будь-які труднощі, що можуть виникнути в дорозі. За співмірної товщини ці матеріали в два-чотири рази міцніші за звичайні алюмінієві сплави та важать на 20–35% менше за них. Завдяки оптимальному поєднанню матеріалів ноутбуки серії TravelMate X5 (X514-51) вирізняються, з одного боку, малою вагою й товщиною, а з іншого – стійкістю до згинання та скручування.

Надзвичайно портативна модель TravelMate X5 (X514-51) важить усього 980 г, а її товщина становить лише 14,99 мм. Отже, цей ноутбук можна легко переносити в руках або класти в портфель, рюкзак або сумку. Тривалість роботи від акумулятора сягає 10 годин, тобто повного заряду вистачає на цілий робочий день. Нові ноутбуки призначено для виконання найскладніших завдань, тому розробники оснастили їх процесорами Intel Core i7 8-го покоління, пам’яттю DDR4 обсягом до 16 ГБ, а також двома SSD-дисками обсягом 512 ГБ з миттєвим відгуком. Усе це дає змогу зручно переглядати й редагувати великі електронні таблиці, презентації та відео. Інстальована ОС Windows 10 Pro є надійною запорукою безпеки та продуктивності TravelMate X5 (X514-51).

Потужні компоненти та міцна конструкція

Ноутбуки серії TravelMate X5 (X514-51) оснащено 14-дюймовим дисплеєм із IPS-матрицею, який підтримує роздільну здатність Full HD (1920 x 1080). Завдяки вузькій рамці усього 9,2 мм завширшки дисплей має надзвичайно велику область перегляду та забезпечує чітке відображення веб-сторінок, документів і відео за будь-якого кута огляду. Технологія Acer BlueLightShield дає клієнтам змогу регулювати випромінювання синього світла для максимально комфортного перегляду.

За допомогою повнорозмірної клавіатури з підсвічуванням можна зручно вводити текст і ефективно працювати в дорозі навіть за недостатнього освітлення, наприклад у літаках і приміських електричках. Точну сенсорну панель зі стійкою до пошкоджень поверхнею виготовлено з матеріалу Corning Gorilla Glass NBT. Вона підтримує функцію прокручування двома пальцями, а також керування за допомогою жестів і зведення пальців. Порівняно із майларом, який використовують зазвичай, Corning Gorilla Glass є твердішим і стійкішим до появи подряпин. Крім того, воно має гладшу поверхню, тому пальці ковзають нею надзвичайно плавно. Поверхню сенсорної панелі зручно і легко чистити.

Серію TravelMate X5 (X514-51) сертифіковано на використання Skype для бізнесу, тому ці моделі забезпечують чудову якість запису та відтворення звуку й відео, а також мають ряд корисних функцій для організації зустрічей. Фахівцям, які співпрацюють із постачальниками, компаньйонами та партнерами у віддаленому режимі, стане в пригоді веб-камера формату 720p HD і підтримкою технології Acer Purified. Для якісного відтворення голосу пристрій оснащено двома вбудованими динаміками та двома мікрофонами зі звукознімачами далекої дії. Крім того, він має функції приглушення звуків клавіатури та відстеження голосів. Завдяки сумісності з голосовим помічником Cortana новий ноутбук здатний оперативно виконувати завдання з організації роботи, відтворення музики та дистанційного керування побутовими системами.

Для швидкого підключення до док-станції за технологією plug-and-play ноутбук TravelMate X5 (X514-51) обладнано портом USB Type-C. Його можна під’єднати до додаткової док-станції Acer USB Type-C Dock II (продається окремо), розширивши в такий спосіб робочий простір, зокрема за рахунок підключення 4K-дисплеїв (до 3 од.). Пристрій вирізняється широкими можливостями й високою якістю підключення за стандартом MU-MIMO 2x2802.11ac і технологією Bluetooth 5.0.

Надійний захист і просте обслуговування

Розробники TravelMate X5 (X514-51) зробили все, щоб надійно захистити пристрій. Сканер відбитків пальців, який вбудовано в кнопку живлення, підтримує технологію Windows Hello, що забезпечує швидкий і безпечний вхід за допомогою дотику кінчиком пальця. Чип Trusted Platform Module (TPM) 2.0 гарантує апаратний захист паролів і ключів шифрування. Систему також оснащено попередньо інстальованим комплектом засобів захисту та керування Acer ProShield, який забезпечує надійне зберігання конфіденційних даних. Окрім того, Acer Office Management дає IT-фахівцям змогу реалізувати політику безпеки та керувати активами за допомогою єдиного інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу. Додатковим засобом безпеки є замок Kensington. Пристрій вирізняється високою ремонтопридатністю: щоб отримати доступ до SSD-диска, акумулятора, системи охолодження та плати мережевого інтерфейсу Wi-Fi, достатньо відкрутити 11 гвинтів на нижній панелі корпусу.

Ціни та наявність

Серія ноутбуків Acer TravelMate X5 (X514-51) із 1-річною гарантією з’явиться у продажу в Україні у Липні; з початковоюю ціною від 32 000 грн. Гарантія на пристрій діє у понад 30 країнах, де розташовано авторизовані сервісні центри компанії Acer.

comments powered by Disqus
 
Top