Зовнішній жорсткий диск ADATA HD830 і модуль пам'яті SPECTRIC D80 XPG отримали престижну нагороду Red Dot Design Award

Зовнішній жорсткий диск ADATA HD830 і модуль пам'яті SPECTRIC D80 XPG отримали престижну нагороду Red Dot Design Award

Компанія ADATA повідомляє, що два її продукту були удостоєні престижної нагороди Red Dot Design Award 2019 за перевагу дизайну, а саме наднадійний зовнішній жорсткий диск ADATA HD830 і модуль пам'яті RGB DDR4 з гібридним охолодженням XPG SPECTRIX D80.

Зовнішній жорсткий диск ADATA HD830 - практично не піддається руйнації

HD830 відповідає суворим вимогам стандарту MIL-STD-810G 516.6 з США і може витримати падіння з висоти до 1,22 метра (4 фути). Тришарова конструкція забезпечує повний захист всередині і зовні, включаючи жорсткий зовнішній силіконовий корпус червоного або синього кольору, амортизуючий буфер і амортизуюче кріплення, яке надійно утримує диск на місці. Жорсткий алюмінієвий корпус HD830 не тільки здатний витримувати неприємні падіння і удари, але також може витримувати до 3000 кг понижуючого тиску, що приблизно еквівалентно загальній вазі п'ятдесяти людей середнього розміру.

Міцна алюмінієва оболонка HD830 виконана зі сміливою рифленою текстурою поверхні з піскоструминної обробкою і двома міцними бічними колонами, які надають HD830 вигляд справжнього воїна. В епоху відео 4K Ultra HD та іншого контенту з високою роздільною здатністю у користувачів ніколи не буде занадто багато місця для зберігання. На HD830 вони мають ємність до 5 ТБ.

Пам'ять XPG SPECTRIX D80 DDR4 RGB - перший в світі модуль пам'яті з гібридним охолодженням

SPECTRIX D80 - перший в світі модуль пам'яті з гібридним охолодженням. D80 оснащений рідинним радіатором на верхній стороні, який використовує непровідну рідину для розсіювання тепла. Він працює в поєднанні з алюмінієвим радіатором і теплопровідними матеріалами на друкованій платі, забезпечуючи всебічне охолодження. ADATA XPG вперше представила прототип конструкції пам'яті з гібридним охолодженням під час CES 2018 у Лас-Вегасі. D80 - це втілення життєздатності конструкції для комерційного модуля пам'яті.

Рідинний радіатор D80, оснащений програмованим RGB-освітленням, візуально заворожує всередині будь-якого корпусу. Користувачі можуть налаштовувати світлові ефекти, налаштовуючи шаблони, частоту пульсації, інтенсивність освітлення і багато іншого. Управління освітленням інтуїтивно зрозуміло з додатком XPG RGB Sync, користувачі можуть також використовувати програмне забезпечення управління освітленням RGB від будь-якої з основних марок материнських плат.

Раніше в цьому році ADATA оголосила, що розігнала D80 до частоти 5584 МГц, що є новим рекордом. Ця віха була досягнута з процесором Intel Core i9-9900K і материнською платою MSI MPG Z390I GAMING EDGE AC в конфігурації з LN2-охолодженням. Вперше було встановлено рекорд частоти пам'яті з процесором Intel Core i9 9-го покоління.

comments powered by Disqus
 
Top