Українка стала мільйонним користувачем онлайн-сервісу TransferGo

Українка стала мільйонним користувачем онлайн-сервісу TransferGo

Онлайн сервіс міжнародних грошових переказів TransferGo досяг позначки в один мільйон користувачів. Мільйонним користувачем сервісу стала українка, яка проживає з сім'єю в польському Вроцлаві.

За даними компанії, на кінець 2018 року число зареєстрованих клієнтів сервісу становило 850 тисяч осіб, а вже в перші кілька місяців поточного року було зафіксовано стрімке зростання, і в березні кількість користувачів досягла 1 мільйона, з яких близько 140 тисяч осіб - українці.

Варто зазначити, що на кінець 2018 роки кількість грошових переказів через TransferGo склало 1,45 мільйонів транзакцій глобально, що в два рази більше в порівнянні з 2017 роком. При цьому обсяг транзакцій в 2018 році склав 560 мільйонів євро, що на 55% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Нагадаємо, що в 2017-2018 році через сервіс TransferGo українцями було перераховано додому понад 100 мільйонів євро. 62% всіх грошових переказів в Україну здійснюється через мобільний додаток TransferGo, який було успішно адаптовано на українську мову для Android і iOS.

comments powered by Disqus
 
Top