20 млн. людей у ​​всьому світі використовують медичні технології, створені українськими інженерами

20 млн. людей у ​​всьому світі використовують медичні технології, створені українськими інженерами

Українські інженери GlobalLogic презентували складні медичні технології, які допомагають рятувати життя, а також робити більш доступним та ефективним лікування понад 20 млн пацієнтів у всьому світі.

Тільки в Україні в медичних проектах задіяно понад 750 інженерів GlobalLogic в Києві, Харкові, Львові та Миколаєві. Фахівці створюють більше сотні програмних рішень різного рівня. Серед них додатки для відстеження та аналізу здоров'я пацієнта, системи для передачі, обробки та зберігання медичних даних, а також програмне забезпечення для пристроїв для надання першої допомоги.

Створювати подібні пристрої – велика відповідальність, інженери регулярно проходять сертифікацію на дотримання стандартів якості. В медицині існує три категорії програмного забезпечення залежно від його потенційного впливу на життя та здоров'я людини. Найскладніші з них – третього типу, в них помилка розробників може призвести до летального результату. Українські інженери працюють з усіма трьома категоріями програмного забезпечення, в тому числі створюють рішення, що рятують життя: розумні дефібрилятори і системи для автоматичного введення ліків в організм людини.

comments powered by Disqus
 
Top