Uber запускає в Києві повністю електричний сервіс – Green

Uber запускає в Києві повністю електричний сервіс – Green

Uber запускає новий сервіс в Києві – Green, що складається на 100% з електромобілів з нульовим рівнем шкідливих викидів. Сервіс починає свою роботу з більш ніж 200 повністю електричних автомобілів і націлений на те, щоб до кінця квітня Green скористалися не менше 10 000 чоловік.

Київ став другим містом в Центральній і Східній Європі, де запущений Green, після Бухареста, і одним з небагатьох в Європі, де Uber пропонує варіант «зеленої мобільності». Uber також пропонує послуги електричного транспорту в Парижі, Лондоні, Амстердамі, Лісабоні, Порту, Цюріху та Мюнхені.

У сервісі Green будуть доступні, в основному, такі автомобілі, як Nissan Leaf, а також Renault Zoe, Hyundai Ioniq, Tesla S, BMW i3, Chevrolet Volt, Chevrolet Bolt.

Вартість нової послуги така ж, як в UberSELECT: 30 грн базовий тариф/1,3 грн за хвилину/4,6 грн за кілометр. Мінімальний тариф становить 55 грн.

Як замовити Green в Києві:

  • Починаючи з 21 березня, 12:00, зайдіть в додаток Uber, введіть пункт призначення і виберіть Green.
  • Незабаром прибуде повністю електричний автомобіль, який доставить вас за вказаною адресою.
  • Ви можете оплатити поїздку готівкою або карткою. Наприклад, поїздка з аеропорту до центру міста коштуватиме близько 300 грн.
  • На початку роботи сервісу, з огляду на високий попит, можливо, що Green не завжди може бути доступний.
comments powered by Disqus
 
Top