ВОЛЯ першою в Україні запустила онлайн-кінотеатр FOXNOW

ВОЛЯ першою в Україні запустила онлайн-кінотеатр FOXNOW

ВОЛЯ спільно з FOX NETWORKS GROUP запропонували абонентам компанії новий сервіс - бібліотеку FOXNOW. Тепер абоненти можуть дивитися кращі фільми та серіали від каналів FOX і FOX LIFE у будь-який час, у будь-якому місці, в HD-якості, на декількох мобільних пристроях. Сервіс доступний і в мобільному додатку ВОЛЯ TV.

FOXNOW - це каталог відео за запитом (VoD) та справжнє відкриття для кіно любителів, яке змінить їхні погляди на телебачення, економить час, гроші, надає вибір і комфортні умови перегляду, завдяки чому стає справжнім задоволенням для поціновувачів якісного контенту.

Каталог складається з найпопулярніших серіалів, які виходять на каналах FOX і FOX LIFE, а також відкриває доступ до всіх попередніх сезонів топових проектів на цих каналах. Глядачі зможуть подивитися всі сезони таких культових шоу як «Ходячі мерці», «Легіон», «Атланта», «Ізгой», «Демони да Вінчі», «Таємна влада», «Сосни», «Під чужим прапором», 11.22.63, «Переродження», «Готем» і багато інших.

FOXNOW регулярно поповнюється новинками. Вже зараз у абонентів ВОЛЯ є можливість зануритися у світ пригод головної зомбі-події, яка за 9 років зібрала мільйони фанатів по всьому світу і понад 16 престижних премій. Свіжий і всі попередні сезони постапокаліптичного серіалу «Ходячі мерці» доступні в розділі FOX NOW.

Родзинкою нової пропозиції для абонентів ВОЛЯ стане фінальний сезон серіалу «Гра Престолів», який стартує 15 квітня о 22.00 на каналі FOX. Нові епізоди всіх серіалів будуть з'являтися в каталозі FOXNOW наступного дня після прем'єри на каналі та будуть доступні глядачам від місяця до року після ефіру. Не пропустіть головну прем'єру року у ВОЛЯ TV!

Сервіс FOXNOW буде надаватись абонентам розширених пакетів послуги ОТТ компанії ВОЛЯ.

comments powered by Disqus
 
Top