Доступний Galaxy M20 знову в продажі!

Доступний Galaxy M20 знову в продажі!

Хіт продажів від Samsung – Galaxy M20 – знову в наявності в Україні з 20 березня 2019 року. Дана модель – рекордсмен, солд-аут якої оголошували уже чотири рази, всього за кілька годин після старту продажів. У зв’язку з надвисоким попитом на новинку в період дії спеціальної ціни на старті продажів, компанія Samsung оголошує про продовження дії пропозиції до 24 березня, щоб всі бажаючі, що не змогли скористатись в акційний період через недоступність товару, отримали останній шанс придбати новинку всього за 5 555 грн.

Galaxy M20 має 6.3” FHD+ безмежний V-дисплей, що створює ефект повного занурення від перегляду контенту.

Щоб забезпечити безперервне відтворення музики та відео, Samsung оснастила Galaxy M20 потужною 5000 мАг батареєю – цього вистачить на близько 28 годин перегляду відео. Але це ще не все. Функція керування живленням у Galaxy M20 може похвалитися багаторівневою технологією, що забезпечує низький рівень енергоспоживання. Завдяки спеціальній зарядці Type-C на 15W  забезпечується потрійна швидкість у порівнянні зі звичайною зарядкою. Наприклад, всього після 10 хвилин швидкої зарядки смартфон буде готовий до 3-х годин відтворення відео та 11 годин відтворення музики.

Galaxy M20 має 8-ядерний процесор нового покоління, що виводить досвід від користування смартфоном на якісно новий рівень швидкості, забезпечує плавну мультизадачність та низький рівень споживання заряду. Смартфон оснащений функцією розблокування відбитком пальця та сканером обличчя для поліпшення безпеки користувача.

Galaxy M20 оснащений слотом для розширення пам’яті до 512 ГБ та має підтримку подвійної SIM VolTLE. Крім того, серія Galaxy M має нову версію Superfast Samsung Experience v9.5 UX, яка оптимізована для швидкого та плавного користування для тих, хто не любить чекати.

Потужна подвійна камера – ще одна яскрава ознака Galaxy M, адже сучасне покоління дуже любить знімати фото та відео на ходу. Перша основна світлосильна камера має 13 МП та діафрагму F1.9 – найнижчий у своєму класі показник апертури, що дозволяє споживачам знімати чіткі фотографії навіть в умовах не ідеального освітлення.  Друга  –  на 5 МП та дозволяє знімати ультра широкі фото на 120 градусів та створювати більш виразні, емоційні світлини та відео. Вона найкраще підходить для зйомки пейзажів, міських атмосферних знімків, коли все хочеться показати в одному кадрі.

Фронтальна камера на 8 Мп / F2.0 з вбудованим спалахом відповідає за яскраві селфі та дозволяє створювати автопортрети з розмитим фоном.

comments powered by Disqus
 
Top